Kolejny pijany wandal w rękach Policji! Płytką chodnikową zmasakrował cały samochód na ul. Sienkiewicza w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 25.01.2018

Dopiero co pisaliśmy o pijanym wandalu niszczącym w Kole samochody zaparowane na ul. Broniewskiego, a wczoraj, po czterech dniach, doszło do kolejnego bardzo podobnego incydentu, tym razem na ul. Sienkiewicza. Będąc pod wpływem alkoholu, uderzając betonową płytką chodnikową, mężczyzna wybił kilka szyb i zniszczył powłokę lakierniczą samochodu Kia Sorento. Dosłownie zmasakrował samochód! Sprawca chwilę po dokonaniu swego „wyczynu” został zatrzymany przez kolskich policjantów. W chwili zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Czy w Kole robi się jakaś plaga pijanych wandali niszczących samochody na ulicach miasta?

 

W środę br., tuż przed 19.00, oficer dyżurny z kolskiej jednostki Policji otrzymał informację, z której wynikało, że na parkingu przy ulicy Sienkiewicza ktoś niszczy samochód. Na miejsce niezwłocznie skierowano patrol. Dzięki sprawnie podjętym działaniom funkcjonariuszy, po kilku minutach sprawca zdarzenia był już w ich rękach.

Jak ustalono, mężczyzna uderzając płytką chodnikową w samochód wybił kilka szyb i uszkodził powłokę lakierniczą. Właściciel zniszczonego pojazdu Kia Sorento, wstępnie oszacował straty na kwotę około 3 tys. złotych.

Sprawca to 50-letni mieszkaniec Koła, który w chwili zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Umieszczono go w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Szkoda bryczki.Co to za model KIA ?Wie ktos

Janina
Janina
5 lat temu

Powinni takiego powiesić za jaja za coś takiego i byłby dobry przykład dla innych debili.

Grzechu
Grzechu
5 lat temu

Jest taka wóda Skandynawska ,nazywa się chyba Elektra (14 zł za 0,5 l ) pobudza do wydłubywania płytek chodnikowych! no a jak już uda ci się wydłubać taką płytkę no to trzeba coś z nią zrobić

Michał
Michał
5 lat temu

Straty oszacował na 3000 zł? Ten gosciu chyba oszalał! Samo malowanie będzie go kosztować dużo więcej.A gdzie nowe szyby?Poza tym pewno ma AC.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
5 lat temu

Coraz starsi ci wandale.
Poprzedni 38 lat, ten 50 lat.
Ciekawe, ile lat i promili będzie miał następny?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526