Seniorzy z Klubu „Trzecia Zmiana” na przedświątecznym spotkaniu [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 22.12.2017

Stowarzyszenie Klub Seniora „Trzecia Zmiana” w Kole prężnie działa w naszym mieście już 5 lat. W ostatni czwartek jego członkowie skupieni w Sekcji Kulinarnej spotkali się na przedświątecznym spotkaniu. Życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim złożyła Prezes Stowarzyszenia Irena Jabłońska, dziękując członkom za aktywność, darczyńcom i sponsorom za hojność, a wolontariuszom za poświęcony czas. W spotkaniu wzięła udział Teresa Brzoska, radna Miasta Koła, która jako wolontariuszka współpracuje z Klubem Seniora „Trzecia Zmiana” od początku jego istnienia prowadząc Warsztaty Bibułkarstwa. Przed Świętami seniorzy z jej pomocą i doradztwem wykonali wiele pięknych ozdób i stroików bożonarodzeniowych. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego nagrania wideo (4 min.) oraz fotoreportażu.

 

KLIKNIJ W OBRAZEK POD SPODEM I OBEJRZYJ NAGRANIE WIDEO:

FOTOREPORTAŻ:

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
6 lat temu

Wesołych Świaąt Kochani Seniorzy!

Kolanka
Kolanka
6 lat temu

Kochani Seniorzy, jesteście wspaniali. Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam bardzo młoda Kolanka. Tak trzymajcie!!!!!

Jabłońska
Jabłońska
6 lat temu

Dziękujemy za „obsługę medialną ” naszych działań. Liczymy na dalszą współpracę. Serdeczne życzenia sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym. Jabłońska

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526