Komendant Powiatowy Policji wręczył nagrody swoim podwładnym

Autor: kurier-kolski.pl | 13.12.2017

317-196991Komendant Powiatowy Policji w Kole  insp. Mirosław Ścisły w dniu dzisiejszym wyróżnił podległych policjantów za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. 23 funkcjonariuszy za swe działania na rzecz ratowania życia i zdrowia oraz poprawy bezpieczeństwa otrzymali  promesy nagrodowe.

 

Skromna, ale ważna uroczystość odbyła się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole. Komendant Powiatowy Policji, insp. Mirosław Ścisły wręczył nagrody za szczególne zaangażowanie 23 policjantom z kolskiej jednostki.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Kole, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyróżnił nagrodami motywacyjnymi 13 funkcjonariuszy za wzorowe i wyjątkowo sumienne wywiązywanie się z obowiązków służbowych. Ponadto przełożony kolskich policjantów dodatkowo nagrodził 11 policjantów.

317-196713 317-196990

Szef kolskich funkcjonariuszy w kilku słowach podziękował zgromadzonym za ich zaangażowanie podczas służby, które doprowadziło do zatrzymania osób poszukiwanych oraz sprawców wielu przestępstw. Podkreślił, iż otrzymana dziś nagroda nie jest wyrazem uznania tylko za dobre wypełnianie powierzonych obowiązków.

Nagrodzeni policjanci wykazali się  oddaniem służbie w sposób nadzwyczajny, czy to ścigając sprawców przestępstw, czy to ratując ludzkie życie. To pełne zaangażowanie i wyjątkowość podejmowanych przez nich działań zostało zauważone i nagrodzone. Wspomniana uroczystość jeszcze raz potwierdza fakt, iż funkcjonariusze Policji wielokrotnie dają dowody odwagi i wierności rocie policyjnego ślubowania. Podejmujący codzienną służbę policjanci chronią porządek prawny i strzegą bezpieczeństwa obywateli, nawet z narażeniem własnego życia.

317-196994 317-196996

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Prawo
Prawo
6 lat temu

Nie jestem fachowcem lecz jako mieszkanka Miasta Kola nie akceptuje sposobu zarządzania kolska jednostka przez obecnego Komendanta. Według mojej wiedzy awans bądź nagroda to forma szczególnego wyróżnienia funkcjonariusza W przypadku Panów z Kola tak myślę. Za Co????? W nocy patroli brak! Reakcja na zgłoszenie 20/30 minut !!Jak stoi kilku młodych krzepkich. Orłów. to żaden policjant w Kole z radiowozu nie wyjdzie. Zerowa. wykrywalność przestępstw chyba ze kumpel sprzeda kumpla!!!! Czysto powody do zaszczytów??????

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Nie rozumiem po co te nagrody, przecież za sumienne wykonywanie czynności służbowych należą sie nagrody wypłacane co miesiąc w formie wynagrodzenia za pracę. Jak zwykle z kieszeni podatnika wypływają pieniądze, moze Nasz kochany redaktor odrobi lekcję solidnego dziennikarstwa i napisze kto ile dostał, bo chyba komendant najwiecej 🙂

Prawo
Prawo
6 lat temu

Boże!!!!! Chroń. i ratuj. mieszkańców. Kola. od złego. i wszelkich. plag. egipskich. bo nikt. Im. do. obrony. nie pozostał!!!!!Chyba ze. Odznaczenia. i. Nagrody!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526