Wysoka wygrana Olimpii Koło z Kasztelanią Brudzew

Autor: kurier-kolski.pl | 22.11.2017

olimpiaW sobotnim meczu Olimpia Koło po dobrej grze pokonała drużynę Kasztelani Brudzew 5:0. Do przerwy kolanie zdobyli 2 bramki w 10. i 19. minucie. Ostateczny wynik jest bardzo korzystny dla naszych piłkarzy: Olimpia – Kasztelania 5:0 (2:0).

Pierwszego gola  zdobył  Kamil Jaroszewski po silnym strzale z rzutu wolnego z 20. metrów. Plasowana piłka wpadł tuż przy prawym słupku bramkarza gości. 10 min później na 2:0 podwyższył bramkostrzelny Mateusz  Czajka. W pierwszej części gry, przyjezdni  oddali tylko 4 strzały w światło bramki. Po zmianie stron goście rzucili się do ataku chcą odrobić straty, niestety spotkał ich zimny prysznic. W 55. minucie po kontrze Paweł Powietrzyński  podwyższył na 3:0. 4 minuty później ponownie Paweł Powietrzyński umieścił piłkę w siatce i było już 4:0 . W 78. minucie Mateusza Czajka zdobył 5 bramkę i wynikiem 5;0 sędzia kończył spotkanie.

Sędziowali: jako główny –Jarosław Lewandowski, asystent-1-Grzegorz  Łukomicki, asystent 2 –Tomasz Wójtowicz.  Arbitrzy ze swego zadania wywiązali się bez zarzutu.

IMG_4747

Po meczu trener Olimpii Piotr Krzyżanowski powiedział: – Bardzo się cieszę z postawy moich zawodników. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, którym postawiliśmy kropkę nad „i” w tej rundzie. Teraz czeka nas wszystkich zasłużony odpoczynek i analiza całej rundy.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski – Konrad Cieślak, Wiktor Małecki Piotr Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski, Mateusz Czajka. Kierownik drużyny pan Cieślak.

A oto co powiedział trener Kasztelani Łukasz Kujawa, dla przypomnienia, były zawodnik Olimpii:
– Rozegraliśmy bardzo słaby mecz. Jak dla  mnie, najsłabszy w tej rundzie. Chciałbym pogratulować drużynie Olimpii, która zasłużenie wygrała. Życzę im z całego serca awansu do IV ligi.

Skład Kasztelani: Mariusz Sobczak, Jakub Bukowski, Łukasz Kujawa, Damian Witczak, Filip Szymański, Daniel Szkudlarek, Tomasz Rozmarynowski, Mateusz Kaczmarek, Damian Kotkowski, Paweł Bednarczyk.

Opracował: Michał Chojnacki