Olimpia Koło – Zjednoczeni Rychwał 0:0

Autor: kurier-kolski.pl | 06.11.2017

IMG_5585Olimpia Koło w pierwszą sobotę listopada gościła u siebie Zjednoczonych Rychwał, z którymi zremisowała 0:0. Jak do tej pory kolski klub nie przegrał żadnego meczu i zajmuje fotel wicelidera. Przed nami w tym roku jeszcze dwa mecze. Przy  dobrym układzie, Olimpia ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca i zepchnięcie Kazimierza Biskupiego na niższe miejsce w tabeli. Mecz ze Zjednoczonymi oglądała niewielka ilość wiernych kibiców.

 

Mecz toczył się w dość szybkim tempie, obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, a że nie padła żadna bramka, może być zasługą bardzo dobrej gry bramkarzy  Naskręckiego z Rychwała i Kordylewskiego z Koła. Mecz o charakterze wyrównanym, szczególnie w pierwszej połowie. Ostatnie pół godziny to dominacja gospodarzy którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięskiego gola.

Niestety, tym razem nie udało się. Obie drużyny musiały zadowolić się zdobyciem jednego punktu.

IMG_5579 IMG_5581 IMG_5583 IMG_5595

Składy drużyn – Zjednoczeni Rychwał: Kacper Naskręcki, Damian Zajączkowski  Piotr Kazanecki (trener) , Dawid Filipiak, Szymon Jezierski, Michał Bukowiecki, Kacper Zioła (kapitan), Dominik Gołza, Karol Nowak, Dariusz Pyrzyński, Michał Urbaniak. Rezerwa – Eryk Kasprzak, Damian Szczepaniak, Patryk Zimny, Bartosz Gołza, Dominik Krzyżak.

Po meczu grający trener Zjednoczonych Rychwał powiedział: „Mecz od początku do końca przebiegał w szybkim tempie. Oba zespoły zostawiły dużo zdrowia i serca na boisku. Faworytem spotkania była Olimpia, ale z przebiegu meczu każdy zespół mógł szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę”.

IMG_5602

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Kamil Jaroszewski,  Paweł  Powietrzyński, Mariusz Nieznalski – kapitan drużyny.  Kierownik drużyny  – Cieślak Tomasz.

Trener Piotr Krzyżanowski skomentował mecz tak: „Zagraliśmy kolejny mecz poniżej naszych możliwości i oczekiwań. Nie można piąć się w tabeli, jeśli remisuje się tyle spotkań. Musimy jak najszybciej się zbudzić z jesiennego snu i zrobić wszystko żeby poprawić swoją grę. To że złapaliśmy zadyszkę nie może nas usprawiedliwiać spróbujemy w najbliższym czasie to poprawić”.

Sędziowali: jako główny – Damian Tatusiak, Rafał Szewczyk – asystent 2, Grzegorz Łakomicki – asystent 2.

Tekst i foto: Michał  Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526