Kto zostanie dyrektorem w Kole???

Autor: kurier-kolski.pl | 17.11.2017

biurkoW Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich w Koninie dostępne są studia podyplomowe, które pomogą Ci nim zostać!!! Organizacja działalności oświatowej wymaga ogromnej wiedzy teoretycznej, ale i praktycznego doświadczenia, dlatego w proces przygotowania do zawodu angażujemy przede wszystkim praktyków, ekspertów w dziedzinach objętych programem studiów, specjalistów, którzy na co dzień zajmują się organizacją i zarządzaniem w oświacie. Masz ambicje i chcesz zostać dyrektorem placówki oświatowej? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje? Nie czekaj! Działaj nim inni Cię ubiegną!

 

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Oświatą przewidziane są dla przyszłych dyrektorów szkół, placówek oświatowo-wychowawczych, pracowników służb nadzoru i doradztwa pedagogicznego oraz samorządowej administracji oświatowej, a także animatorów działań oświatowych, jak również nauczycieli zainteresowanych doskonaleniem zawodowym.

Wszystkich chętnych, chcących realizować się zawodowo na stanowiskach kierowniczych w placówkach oświatowych, serdecznie zapraszamy!

REKRUTACJA TRWA TYLKO DO KOŃCA LISTOPADA!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

http://www.wskmkonin.edu.pl/studia-podyplomowe/zarzadzanie-oswiata

Sprawdź także: Kwalifikacje Nauczycielskie

http://www.wskmkonin.edu.pl/studia-podyplomowe/kwalifikacje-nauczycielskie

 

Artykuł sponsorowany

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526