Koło włączy się w 26. Finał WOŚP!

Autor: kurier-kolski.pl | 11.11.2017

42836_wospbaner2018Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków już 14 stycznia 2018 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26. Finał zaangażowało się także nasze miasto, przy Komendzie Hufca Związku Harcerstwa Polskiego, ul. Blizna 45 powstał Kolski Sztab WOŚP, który został zarejestrowany pod numerem #3783.

 

Szefem sztabu podobnie jak w roku ubiegłym został Lech Brzeziński, który będzie odpowiedzialny za przeliczenie zebranych datków wraz z powołaną w tym celu komisją, w składzie której znaleźli się: Leonard Jaroszewski, Mirosław Kwiręg i Robert Jokiel.

W ciągu poprzednich 25 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN. Przyszłoroczna akcja pomoże zwiększyć zakres wsparcia. Co będzie się działo w ramach kolskiego Finału? Kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów (które można dostarczać do siedziby sztabu), światełko do nieba. Plenerową sceną zawładną m.in. POWER PLAY i KOZAK SYSTEM. O 20.00 wystrzeli światełko do nieba. O szczegółach będziemy informować.

Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w czasie Kolskiego Finału WOŚP, mogą zgłaszać się po odbiór ankiet do siedziby Kolskiego Sztabu działającego przy Komendzie Hufca ZHP na ul. Blizna 45, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00.

Oficjalny fanpage kolskiego Sztabu WOŚP:
https://www.facebook.com/WOSPKolo/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf 

Są tutaj publikowane aktualności kolskiego Sztabu, gadżety do licytacji i inne przydatne informacje dotyczące Finału. Licytacje prezentowanych gadżetów odbywać się będą tylko w trakcie koncertu finałowego 14 stycznia 2018 roku.

Źródło: WOŚP

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526