Worek z bramkami pękł w 84.minucie. Olimpia Koło – Sparta Sklejka Orzechowo 4:0 (0:0)

Autor: kurier-kolski.pl | 22.10.2017

IMG_5285Na tym meczu aż do 84 min kibice czekali, że zobaczą przynajmniej jedną bramkę. Trud oczekiwania opłacił się z nawiązką, bowiem po tym czasie zobaczyli nie tylko jednego gola, ale aż cztery. Do przerwy gra była w miarę wyrównana, ale piłka ani razu nie znalazła się w bramce.

Po zmianie stron przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Sunął atak za atakiem. Było bombardowanie świątyni Michała Przybysza, a golkiper uganiał się jak w ukropie chcąc zachować czyste konto. Niestety, nie udało się. W przeciągu 6. minut Kolanie strzelili 4 gole. I z takim wynikiem zawodnicy  zeszli do szatni. Olimpijczycy po ostatnim  gwizdku sędziego na płycie stadionu odtańczyli taniec radości.

IMG_5276 IMG_5277 IMG_5284

Worek z  bramkami otworzył Dawid Wiśniewski w 84. minucie, po asyście Piotra Rutkowskiego. Po 2. minutach Adrian Szczesiak podwyższył na 2:0. Dwie następne bramki zdobył najlepszy strzelec Olimpii Mateusz Czajka. Tak więc Kolanie  pokonali przedostatnią drużynę w tabeli, a sami usadowili się na zaszczytnym fotelu wicelidera tabeli.

– Przegraliśmy z czołową drużyną grupy, co nam ujmy nie przynosi.  Ponadto wystąpiliśmy w rezerwowym  składzie – mówił trener Sklejki Janusz Hofman.

Piotr Krzyżanowski, trener Olimpii, powiedział:  – Sklejka to dobra drużyna. Dużo nie brakowało, a wywieźliby z Koła remis. Moja  drużyna gra w każdym meczu lepiej. Dobrą formą dysponuje nasz najlepszy strzelec Mateusz Czajka.

IMG_5274 IMG_5275 IMG_5286 IMG_5295

Skład Olimpii: Łukasz Szymański, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

Skład Sklejki: Przybysz Michał, Kozłowski Wiktor, Królak Adam, Pawlak Michał, Kogot Adrian, Witczak Kornel, Jakubczak Marcin, Szewczyk Łukasz, Miśkiewicz Maricn, Guzek Jakub, Przybył Daniel.