Wilki nie takie groźne: Olimpia Koło – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)

Autor: kurier-kolski.pl | 02.10.2017

IMG_5221Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole spotkały się dwie czołowe drużyny klasy okręgowej. Do Koła zawitała ekipa z Wilczyna, która doznała tu porażki w stosunku 4:0 (0:0). Do przerwy lekką przewagę mieli miejscowi, ale żadnej z drużyn nie udało się  trafić do bramki. Po zmianie stron bezapelacyjną przewagę miała Olimpia, o czym świadczy ilość strzelonych goli.

 

Worek z bramkami rozwiązał w  67. minucie Mateusz Czajka, a 6 minut później Mariusz Nieznalski z rzutu karnego podwyższył na dwa do zera. W 81. minucie Miłosz Powietrzyński strzelił kolejnego gola, a gdy do końca meczu pozostały tylko 4 minuty, za przewinienie w polu karnym sędzia podyktował kolejną jedenastkę, którą Paweł Powietrzyński (brat Miłosza) zamienił na czwartą bramkę dla kolan. Chwilę potem sędzia zakończył mecz, a zwycięzcy tańczyli z radości na murawie boiska.

IMG_5226 IMG_5232

Po meczu trener drużyny gości Radosław  Konieczka powiedział:  – Mimo porażki jestem zadowolony z mojej drużyny. Walczyliśmy ambitnie. Zadecydowały błędy w defensywie. Do przerwy gra była wyrównana, lecz po przerwie głos miała już Olimpia.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cieślak, Ariel Szczesiak, Paweł Powietrzyński, (C)Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Adrian, Michał Rutkowski.

Skład Wilków: Jakub Matczak, Dawid Strugarek, Mariusz Zimnowoda, Jacek Brezyna, Patryk Marjański, Krzysztof Brezyna, Piotr Kwiatkowski, Michał Zajączkowski, (C)Łukasz Przebieracz, Mateusz Nawrocki, Bartosz Domaniecki.

Sędziowali: Tomasz Zieliński –  jako główny, Tomasz Wójtowicz – asystent 1, Rafał Dziamski – asystent 2.

IMG_5217

Na zdjęciu wyżej: sędziowie meczu i kapitanowie drużyn: Olimpii – Mariusz Nieznalski, Wilczyna – Łukasz Przebieracz

Tekst i foto: Michał Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526