Potrącenie rowerzystki w centrum Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 07.10.2017

2017100hytWczoraj w centrum Koła, na ul. Niezłomnych, ponownie doszło do zdarzenia z udziałem samochodu i rowerzysty. To kolejny z serii ostatnio niestety bardzo częstych kolizji i wypadków w naszym mieście. Apelujemy do kierowców i pieszych o opanowanie i zachowanie szczególnej ostrożności.

 

W wypadku brała udział kierująca Oplem Astra 48-letnia mieszkanka Koła oraz 67-letnia kolanka jadąca w tym miejscu rowerem. W dniu wczorajszym Oficer Prasowa Komendanta Policji w Kole nie była w stanie określić jaki dokładniej przebieg miało zdarzenie, jaka była jego przyczyna ani jakich obrażeń doznała potrącona rowerzystka. Cały czas trwały bowiem czynności Policji dążące do ustalenia okoliczności.

Dziś otrzymaliśmy informację, że całe szczęście rowerzystka nie ucierpiała aż tak dotkliwie, żeby zdarzenie zakwalifikować jako wypadek, więc uznano je za kolizję. Obie uczestniczki kolizji zostały przebadane na obecność alkoholu i badanie to było negatywne. Kierująca Oplem Astrą została ukarana mandatem karnym.

d

Dziękujemy naszemu Czytelnikowi Panu Mirkowi za przesłanie do nas zdjęcia ze zdarzenia. Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia – pożaru, wypadku czy innego ważnego zdarzenia, prosimy o kontakt telefoniczny lub smso-wy z nami na nr 600-15-25-26 lub wysłanie e-maila na adres: redakcja@kurier-kolski.pl . Jeśli możesz, zrób zdjęcie czy filmik telefonem ze zdarzenia i udostępnij naszej Redakcji, podziel się tym ze wszystkimi Czytelnikami. Gwarantujemy anonimowość!

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
erfahrungsberichte lovoo

lovoo email adresse lovoo wie funktioniert match http://lovooeinloggen.com/

geenger
geenger
6 lat temu

Kolejna blondynka?

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Wychodzi jazda po chodniku i wjeżdżanie na pasy dla pieszych bez oglądania się

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526