Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)

Autor: kurier-kolski.pl | 15.10.2017

IMG_5262W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik Olimpii Miłosz Powietrzyński, który w starciu z graczem Polanina został kopnięty w głowę. Gospodarze zaraz wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła kontuzjowanego Miłosza do szpitala w Kole.

Sam mecz mógł się podobać, bowiem obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Zdaniem trenera Piotra Krzyżanowskiego Olimpia zagrała słabo. – Moim zawodnikom udało się mimo słabszej dyspozycji  zdobyć 3 punkty – mówił trener– Optymizmem napawa fakt, że mimo słabszej formy potrafimy też wygrywać.

IMG_5239 IMG_5240 IMG_5248 IMG_5249

W 68.minucie za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak i musiał  opuścić boisko. 12 minut później w polu karnym gospodarzy zostaje sfaulowany napastnik Olimpii i sędzia podyktował rzut karny, który Mateusz Czajka zamienił na bramkę. Tak więc mecz skończył się zwycięstwem Olimpii 2:0, a Mateusz Czajka wyrósł na czołowego strzelca w grupie.

IMG_5250 IMG_5270

Skład drużyny Polanina: Mariusz Jędrzejczak, Aleksander Stawski,  Szymon  Sobieraj, Marcin Zauer, Krzysztof Witkowski, Tomasz Rosiński, Bartosz Waszak, Kamil Józwiak, Sebastian Kułaga, Artur Głowacki.

Po meczu trener gości powiedział:  – Mimo, że graliśmy z wyżej notowanym przeciwnikiem boisko   pokazało po raz kolejny, że gramy jak równy z równym. Niestety, po raz kolejny nie zdobywamy punktów. Schodzimy z podniesioną głową, szykując się na kolejny mecz.

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Konrad Cieślak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnickim, Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

Sędziowali: Piotr Drzewiecki – jako główny, Maciej Ziółkowski – Asystent 1, Karolina Fiedorowicz –  Asystent 2.

Tekst i foto: Michał Chojnacki

**************************************************************************************