Dwa wypadki w tym samym dniu i na tym samym skrzyżowaniu

Autor: kurier-kolski.pl | 07.10.2017

sygnalpolicyjnyNa skrzyżowaniu zbiegu ulic Kolejowa-Blizna -Piaski doszło do dwóch wypadków w tym samym dniu. Kolscy policjanci mieli pełne ręce roboty. O tym do jakich zdarzeń doszło w tym feralnym miejscu opowiedziała nam Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji sierż. Weronika Czyżewska.

 

Oba wypadki były w rejonie tego samego skrzyżowania, w kilkugodzinnych odstępach czasu.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 15:00. Kierująca pojazdem mieszkanka Gminy Izbica Kujawska wyjeżdżając z ul. Piaski, a więc ulicy podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w motorowerzystę jadącego ulicą Kolejową od strony dworca PKP. Na motorowerze tym poruszały się 2 osoby z Gminy Brudzew, które z obrażeniami zostały przewiezione do Szpitala Powiatowego w Kole. Wiemy, że kierowca jednoślada, 63-letni mężczyzna, miał większe obrażenia niż pasażerka, którą była jego żona, i miał złamaną nogę. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przebadani na obecność alkoholu i byli trzeźwi.

Drugi wypadek zdarzył się dokładnie w tym samym miejscu około godz. 20:00. 64-letni mieszkaniec Koła kierujący Fordem Escortem, jadący ulicą Kolejową od strony dworca PKP na przejściu dla pieszych potrącił 48-letnią mieszkankę naszego miasta, która również trafiła do szpitala z obrażeniami głowy i złamaną ręką.

W obu przypadkach kierującym Policja zatrzymała prawa jazdy i są prowadzone czynności w kierunku wyjaśnienia okoliczności zaistniałych zdarzeń.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526