Beczkowóz z mlekiem uderzył w osobówkę na obwodnicy miasta Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 09.10.2017

10171008W niedzielę około południa doszło do kolizji na skrzyżowaniu obwodnicy miasta Koła z ul. Dąbską. Do zderzenia z samochodem osobowym doprowadził 24-letni kierowca TIR-a ze Śląska, beczkowozu przewożącego mleko. Osobówka uderzyła w bak ciężarówki i doszło do jego rozszczelnienia. Całe szczęście nie doszło do większej tragedii.

 

Jak poinformowała nas Oficer Prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kole sierż. Weronika Czyżewska, samochód ciężarowy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu, którym kierował 20-latek z gm. Kłodawa wraz z kilkoma pasażerami. Całe szczęście nic większego im się nie stało. Kierowca TIR-a został ukarany mandatem karnym.

1017100

Dziękujemy naszej Czytelniczce za przesłanie do nas zdjęcia ze zdarzenia.

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia – pożaru, wypadku czy innego ważnego zdarzenia, prosimy o kontakt telefoniczny lub smso-wy z nami na nr 600-15-25-26 lub wysłanie e-maila na adres: redakcja@kurier-kolski.pl . Jeśli możesz, zrób zdjęcie czy filmik telefonem ze zdarzenia i udostępnij naszej Redakcji, podziel się tym ze wszystkimi Czytelnikami.

Gwarantujemy anonimowość!

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526