Spotkanie posłów z mieszkańcami Koła w MDK bez większych niespodzianek

Autor: kurier-kolski.pl | 04.09.2017

20170904_170620_LLaDzisiejsze otwarte spotkanie posłów PiS z mieszkańcami miasta przebiegło ogólnie w spokojnej atmosferze i opierało się w większości na kulturalnej dyskusji. Ten spokój jedynie kilka razy był zakłócany przez bardziej impulsywnych mówców. Mimo to chwilami bywało naprawdę gorąco. Większość z około 100 osób na sali stanowili członkowie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, choć byli też przedstawiciele Nowoczesnej, z szefem jej kolskich struktur Robertem Gajdą na czele. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek i jego zastępczyni Elżbieta Modrzejewska, dwoje naczelników z UM, kilku radnych miejskich i powiatowych. Do Koła niestety nie dotarł szef struktur regionalnych partii poseł Witold Czarnecki. Z mieszkańcami rozmawiał nasz lokalny poseł Leszek Galemba oraz poseł Krzysztof Ostrowski z Gniezna – koordynator odpowiedzialny za przyszłoroczne wybory samorządowe w całym regionie. Na sali była obecna wiceszefowa Sejmiku Wojewódzkiego z PiS Zofia Itman z Konina. Dziś prezentujemy kilka fotografii, ale już wkrótce zamieścimy nagranie wideo ze spotkania. Bądźcie z nami!

 

Screen Shot 09-04-17 at 11.39 PM20170904_170645 20170904_173801_LLS 20170904_181524_LLS 20170904_181551_LLS 20170904_182721 20170904_184047 20170904_184055 20170904_184133_LLS

Tekst i foto: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wojtek
Wojtek
6 lat temu

Proszę pani-erv- rozumiem że każda matka wychwala swoje dziecko, ale to jeszcze nie daje dziewczynie takiego aplauzu ,że rozkleiła kilka plakatów w Kole. Widziałem osobiście młodzież więcej zaangażowaną co działała na tym terenie i jakoś nikt ich nie wychwala? Oceniam to jako promocję nie działanie dla Solidarności.

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

popieram agatę Z.

agata Z.
agata Z.
6 lat temu

Panie Mariuszu, po prostu zazdroszczą Panu, czytałam ostatnio Pana artykuł ,,Wydarzenia kolskiego września 1939”, jestem zachwycona, proszę o więcej takich publikacji. Zgodzę się z Panem, nie warto się poświęcać i swojego życia prywatnego, nikt tego nie doceni a stołki będą zajmować tylko ludzie po znajomościach i układach. Taka jest rzeczywistość, jest to bardzo przykre. ŻYCZĘ PANU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I UTRZYMANIA PORTALU, CZYTAM GO JUŻ KILKA LAT. Agata Z.
PS. Dziękuję Panu za to co robił Pan dla naszego miasta przez tyle lat -SPOŁECZNIE.

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Panie Mariuszu dziękuję. Z całego serca dziękuję.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

@~erv

” erv
Do Wojtek: tą dziewczynę i całą rodzinę Państwa Klukaczyńskich od dawna zna bardzo wielu ludzi związanych z Prawicą i z PiS-em nie tylko z Koła,ale także z Konina i Poznania,bo oni również tak pomagali na szczeblu wojewódzkim.”

A Panu Jackowi za zaangazowanie „podziekowano” w sposob szczegolny!

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Teraz lemingi musza poszukać innego pieska do szczekania ,albo sami zaganiać i gryśc…Oj trudno bedzie.

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
6 lat temu

Jeszcze parę dni temu skomentował by Pan redaktor to inaczej.Czemu nie było większego sprawozdania niektórych wypowiedzi.Co takiego się stało że Kurier Kolski zaczął miętko gadać . Kto Panie redaktorze kto Pana tak zmiękczył .Jest to moje osobiste wrażenie.

rozpiór
rozpiór
6 lat temu

MHMMM – coś tu się zmieniło od ostatniego mojego wejścia, kilka tygodni wstecz …… czuję dziwną atmosferę ???

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Panie Mariuszu gdzieś słyszałem już takie stwierdzenie „prawo to ja”. Jeżeli się nie myślę a jestem istotą ludzką z natury omylną to te słowa wypowiedział Pan Stanisław dobrze wszystkim znany „menedżer”.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
6 lat temu

Ale proszę bez kłótni

kolkaa
kolkaa
6 lat temu

Do Wojtek
Nie znacie? Może jeszcze nie popieraliście PIS, tylko jak niektórzy obecnie wielcy PIS – owcy popierali wówczas SLD i startowali z listy SLD do wyborów samorządowych w Kole.Pamiętam czasy kiedy było 5 członków PIS w Kole !!!, to było wtedy kiedy Magda z siostrą roznosiły ulotki w całym Kole. Ostatnio udzielały się poza Kołem, tam gdzie studiują, to oczywiste, można sprawdzic jeżeli ktoś ma dobrą wolę, a nie wyłącznie złośliwości wypisywac. Teraz to jest wielu zwolenników PIS – jak partia u władzy . Obserwując kolskie podwórko wielu pis- owców nie bezinteresownie. Komunizm to wielu zachwalało, pamiętam te czasy, byłą nauczycielkę rosyjskiego ze szkoły podstawowej.

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Panie Mariuszu proszę się nie denerwować i wprowadzać nerwowej atmosfery na portalu. To właśnie jest wolność słowa i wyrażania poglądów i opinii. Chyba że opinia ma być jedyna słuszna i chwaląca określoną partię

Wojtek
Wojtek
6 lat temu

Ciekawe? bo my takiej nie znamy. Czyżby nowa promocja? a może jeszcze obalała komunizm?

erv
erv
6 lat temu

Do Wojtek: tą dziewczynę i całą rodzinę Państwa Klukaczyńskich od dawna zna bardzo wielu ludzi związanych z Prawicą i z PiS-em nie tylko z Koła,ale także z Konina i Poznania,bo oni również tak pomagali na szczeblu wojewódzkim. Ogromnym świństwem jest szykanowanie i osmieszanie przez część nowowprowadzonych do PiS ludzi takich działaczy jak oni,którzy budowali obecną potęgę tej partii.

Wojtek
Wojtek
6 lat temu

Coś słaby ten elektorat PIS. Garstka ludzi, trzech krzykaczy i jeden oszołom. Pan Poseł Galemba nie przekonał ludzi do siebie, nic nowego nie usłyszeliśmy. Widać było wyraźnie podział w PISie.
Było kilku starych działaczy Solidarności i sympatyków PIS. Okazali wielkie zdziwienie gdy Pan Galemba zaczął wychwalać dziewczynkę , która rzekomo pomagała rozwieszać plakaty w czasie wyborów na Prezydenta /tylko jej na mieście nikt nie widział/. Już myśleliśmy że wręczy jej medal za „zasługi”. Przy wyjściu ludzie szeptali że Poseł traci elektorat , dzieląc jeszcze więcej ludzi-ciężko mu będzie wygrać.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
6 lat temu

To prawda, niespodzianek nie brakuje, cóż, czekamy na film..

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Redaktor używa pojęcia „opozycja totalna” jakby był redaktorem dobrej zmiany. To styl i język PiSu. Czy redaktor sympatyzuje i zrobił się redaktorem popierającym PiS? Czy kurier Kolski to kolejne medium popierające bezkrytycznie burmistrza?

Obserwator
Obserwator
6 lat temu

Jakich niespodzianek Pan redaktor się spodziewał? Miała być loteria fantowa? Czy na tym spotkaniu zabierano na tacke? Czy organizator miał zapewnić niespodzianki? Dla mnie nie było niespodzianki jeżeli chodzi o frekwencje oraz kogo zobaczyłem. I tak słaba mobilizacja w szeregach PiSu że tyle wolnych miejsc było… Choć widać że niektórzy i tak byli przypadkowo…

QQEFW
QQEFW
6 lat temu

Czemu mieszkancy tak narzekają na wladze a na takie wazne spotkania nie przychodza? Nie moge zrozumiec tego.

lok
lok
6 lat temu

garstka pisiorow brak obatela takie to spotkanie sily przewodniej narodu

Gość
Gość
6 lat temu

Spotkanie nudne .Nic nowego nie wniosło. Strata czasu.
Wypróbowane fotele . Dobre są dla tych co nie przywiązują wagi na czym się siedzi. Szkoda ,że nie były testowane przed
zakupem i montażem.

Sympatyk PiSU
Sympatyk PiSU
6 lat temu

Teraz czekamy na spotkanie z Panią poseł z nowoczesnych oraz Pana z platformy. Jest kilka pytań które muszą paść publicznie przy mieszkańcach. Chciałbym poznać zdanie Pana Mazurkiewicza członka lokalnej platformy nt sytuacji która się dzieje w mieście. Nie wierzę że losy miasta go nie interesują choć od 3 lat nie widać żeby zabierał głos jako członek partii opozycyjnej odnośnie najważniejszych spraw w mieście. Myślę że od 2018 będzie inaczej bo listopad blisko

Sympatyk PiSU
Sympatyk PiSU
6 lat temu

Najważniejsze że oprócz nas był „pierwszy mieszkaniec miasta” wraz z pierwszą damą naszego miasta. Oprócz ludzi związanych związanych z PiS i samorządem nie widać za bardzo zwykłych mieszkańców naszego miasta

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Jedna pani z urzędu widzę, się nie wstydzi brac udziału w takich spotkaniach mimo swoich zacnych kroków…

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526