Posłowie spotkają się z mieszkańcami Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 02.09.2017

PISlogoW najbliższy poniedziałek, 4 września br., na g. 17:00 zaplanowano otwarte spotkanie trzech posłów z naszego okręgu z mieszkańcami Koła i powiatu kolskiego: posła Witolda Czarneckiego – Prezesa Zarządu Okręgowego PiS i bliskiego współpracownika Prezesa Jarosława Kaczyńskiego jeszcze z czasów Porozumienia Centrum (PC), posła Krzysztofa Ostrowskiego (decyzją Przewodniczącego Komitetu PiS Joachima Brudzińskiego, w marcu br. został powołany na Koordynatora Okręgowego w ramach Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego i nominację otrzymał z rąk prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego) oraz lokalnego kolskiego posła Leszka Galemby. Spotkanie odbędzie się na sali kinowej MDK w Kole. Zachęcamy do wzięcia licznego udziału w nim i skorzystania z możliwości kulturalnej rozmowy z władzami PiS w naszym regionie.

 

IMG_1997

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

Moze nie powinienem pisac tego, co napisze ale zapewniam, ze nie mam ani zlych intencji ani do nikogo zadnych uprzedzen.
Wielu zapewne wie o fakcie, ktory podam.
Ciekawi mnie mianowicie, jak Obatel -zarliwy antykomunista i opluwacz wszystkiego co przeszle- moze funkcjonowac w rodzinie z tesciem generalem, pierwszym polskim kosmonauta, Bohaterem Zwiazku Radzieckiego oraz kawalerem medalu Zlotej Gwiazdy i Orderu Lenina?
Ja nie mam nic do generala. Zyl w takich czasach i takiej Ojczyznie jaka byla. Jego lot w Kosmos byl ,jak pamietam, wielkim i historycznym wydarzeniem.
Tak zas naprawde to wolalbym, aby to Obatel polecial w Kosmos.
Mozliwie szybko i na dlugo!

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

Moze nie powinienem pisac tego, co napisze ale zapewniam, ze nie mam ani zlych intencji ani do nikogo zadnych uprzedzen.
Wielu zapewne wie o fakcie, ktory podam.
Ciekawi mnie mianowicie, jak Obatel -zarliwy antykomunista i opluwacz wszystkiego co przeszle- moze funkcjonowac w rodzinie z tesciem generalem, pierwszym polskim kosmonauta, Bohaterem Zwiazku Radzieckiego i kawalerem medalu Zlotej Gwiazdy i Orderu Lenina?
Ja nie mam nic do generala. Zyl w takich czasach i takiej Ojczyznie jaka byla. Jego lot w Kosmos byl ,jak pamietam, wielkim i historycznym wydarzeniem.
Tak zas naprawde to wolalbym, aby to Obatel polecial w Kosmos.
Mozliwie szybko!

lok
lok
6 lat temu

boniek mowil ze obatel biegal leperowi po piwo

kolo
kolo
6 lat temu

Spoko, wpis jest rewelacyjny. Obiektywną prawdą trzeba tępić gnoja.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

@~kolo

Swego wpisu dokonalem z mysla o odpowiedzi forumowiczowi o nicku „lok” a zapomnialem wyraznie to zaznaczyc.

kolo
kolo
6 lat temu

Mylicie się. Koło odwiedzi w ramach rozpoczętej przez PiS kampanii wyborczej Witold Czarnecki, a obatel to Ryszard, o którym pisze Wujek Chłodek. Oba są po tych samych pieniądzach.

Alfons i złodziej
Alfons i złodziej
6 lat temu

Czy Pan dyrektor piorun wystawi fakturę za wynajem sali? W końcu mówi że MDK ma ciężka sytuacje finansowa

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

Obatel to mistrz hipokryzji skladajacy sie prawie w 100% z wazeliny.

Oto w skrocie dzialalnosc polityczna Obatela:
Od 1981 działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. Od 1984 do 1987 był członkiem prezydium krajowego podziemnych struktur NZS. Przewodniczył także NZS na Uniwersytecie Wrocławskim. Współpracował z Polską Niezależną Organizacją Młodzieżową oraz Archiwum Solidarności. 14 listopada 1987 był jednym z sygnatariuszy Ruchu Polityki Realnej przekształconego następnie w Unię Polityki Realnej. W październiku 1989 współtworzył Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe.

W wyborach parlamentarnych w 1991, otrzymawszy 12 199 głosów został wybrany w okręgu wrocławskim posłem na Sejm I kadencji z listy Wyborczej Akcji Katolickiej. W wyborach w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Katolickiego Komitetu Wyborczego „Ojczyzna”. W listopadzie 1993 został wiceprezesem ZChN[3]. Po rezygnacji Wiesława Chrzanowskiego, w październiku 1994 zastąpił go w kierowaniu partią[4], a w marcu 1995 został formalnie wybrany na prezesa ZChN[5]. Funkcję tę pełnił do lutego 1996[6].

W wyborach parlamentarnych w 1997 zdobył mandat poselski z listy Akcji Wyborczej Solidarność. Od 27 lipca 1998 do 26 marca 1999 pełnił urząd ministra-członka Rady Ministrów w rządzie Jerzego Buzka.

W kwietniu 2001 został prezesem Regionu Dolnośląskiego ZChN[8]. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku ubiegał się ponownie o mandat posła z listy Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy, która nie uzyskała mandatów (uzyskał 5261 głosów)[9]. W wyborach samorządowych w 2002 bez powodzenia kandydował na prezydenta Wrocławia z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Nasz Wrocław, zdobywając 8797 głosów (5,37%)[10]. Pozostając członkiem ZChN, w 2003 objął funkcję doradcy Andrzeja Leppera ds. polityki międzynarodowej. W lutym 2004 został członkiem Samoobrony RP[11], po czym w czerwcu tego samego roku uzyskał mandat deputowanego do Parlamentu Europejskiego z listy tego ugrupowania, otrzymując 31 717 głosów w okręgu dolnośląsko-opolskim. Był członkiem komitetu wyborczego Andrzeja Leppera jako kandydata w wyborach prezydenckich w 2005[12]. 16 lipca 2007 został wykluczony z Samoobrony RP za „nieuwzględnianie stanowiska partii” ws. opuszczenia przez ugrupowanie koalicji rządowej[13].

We wrześniu 2008 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości[14]. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009, kandydując z listy tej partii w okręgu okręgu kujawsko-pomorskim otrzymał 27 106 głosów i zdobył ponownie mandat europosła[15]. W styczniu 2011 wszedł w skład komitetu politycznego PiS[16]. W wyborach w 2014 z listy PiS po raz trzeci został wybrany do Europarlamentu, startując tym razem w Wielkopolsce[17]. W 2017 planował ubiegać się o stanowisko prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, jednak przed samym głosowaniem wycofał swoją kandydaturę[19].

Czarnecki rownie dobrze moglby byc (w razie wlasnej koniecznosci) i czlonkiem antyklerykalnej partii „Racja” i jednoczesnie Rzecznikiem Prasowym Episkopatu Polski.
W wolnych chwilach moglby pisywac do „NIE” oraz „Faktow i Mitow”.
Obatel jest wyjatkowo obrotny i elastyczny.
Wielu byc moze mogloby mu dorownac, ale niektorzy maja jeszcze (dzieki Bogu) cos takiego jak honor i wstyd!

kolo
kolo
6 lat temu

Mylisz się , tak jak większość w czasie wyborów parlamentarnych. Obatel to swoisty przypadek, a ten, który nas odwiedzi jest jeszcze lepszy niż obatel.

lok
lok
6 lat temu

obatel w kole a kot prezesa bedzie

Złodziej
Złodziej
6 lat temu

Potwierdzam też będę

Alfons
Alfons
6 lat temu

Będę na 100

Sympatyk obserwator
Sympatyk obserwator
6 lat temu

Czy redakcja przewiduje transmisję lub materiał ze spotkania?

Sympatyk PiSU
Sympatyk PiSU
6 lat temu

Oczywiście że będę. Dziękuję za informację.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526