Policjanci odzyskali przywłaszczoną w sklepie saszetkę z telefonami i kluczami

Autor: kurier-kolski.pl | 28.08.2017

317-182763Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego podczas patrolu na targowisku miejskim w Kole rozpoznał kobietę, która kilka dni wcześniej przywłaszczyła saszetkę z telefonami i kluczami pozostawioną w jednym z kolskich marketów przez 47 – letniego mieszkańca Koła.

 

22 sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Kole zgłosił się 47 – letni mieszkaniec Koła, twierdząc, że w sklepie Polo Market przy ulicy Niezłomnych w Kole dokonano przywłaszczenia jego saszetki z dwoma telefonami i kluczami o łącznej wartości około 700 złotych.

Mężczyzna oświadczył, że podczas zakupów zostawił saszetkę na jednej z półek sklepowych. Gdy po kilku minutach zorientował się, że jej nie ma, wrócił w miejsce, gdzie ją położył, ale niestety już jej tam nie było. Po otrzymanym zgłoszeniu, policjanci dotarli do sklepowego monitoringu, na którym zarejestrowany został moment, gdy nieznana kobieta zabrała nie należącą do niej saszetkę i wyszła ze sklepu. Na monitoringu doskonale widać było twarz kobiety.

Zaledwie kilka dni później, w piątkowe przedpołudnie, jeden z funkcjonariuszy kolskiej komendy podczas patrolu na targowisku miejskim w Kole rozpoznał kobietę, która dopuściła się przywłaszczenia cudzej rzeczy w markecie. Okazała się nią 71 – letnia mieszkanka gminy Kościelec.

Utracone mienie zostało odzyskane i niebawem wróci do właściciela. Natomiast sprawczyni usłyszała już zarzuty. Teraz za dokonanie tego przestępstwa może grozić jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526