Odmieniona dawna Targowica Zwierzęca

Autor: kurier-kolski.pl | 12.08.2017

??????????????

Jadąc ulicą Toruńską w Kole można zobaczyć postępujące prace przy budowie nowego marketu budowlanego. Stary i pusty plac po byłej Targowicy Zwierzęcej zapełnia się budynkami i ich otoczeniem. Najpierw powstało tam Przedszkole Miejskie, a przy nim parking, droga i plac zabaw, a teraz tuż obok powstaje wielki sieciowy market budowlany. Budowla jest z zewnątrz już niemal ukończona. Obok inwestor marketu buduje drogę, a przed sklepem będzie obszerny parking. To miejsce zmieniło się nie do poznania! Kto nie widział i nie wierzy, niech spojrzy na zamieszczone fotki.

 

market 1

przedszkole

market droga

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo account deaktivieren

lovoo agb lovoo online obwohl offline http://lovooeinloggen.com/

Sympatyk PiSU
Sympatyk PiSU
6 lat temu

Są wakacje ale myślę że jeszcze w sierpniu przemówi nasz złoto ustny i oznajmi o sukcesach kolejnych planach… Kolejne bajki marzenia o których będzie opowiadal przez kamerą za nasze podatników pieniądze… Jak się bawić to się bawić na koszt miasta

Pytający
Pytający
6 lat temu

A co sądzi o tej inwestycji sprowadzany zaciąg do Koła z Turku, Konina, Zgierza, Gniezna, Poddębic, Kalisza, Kłodawy? Czy będą robić w tym sklepie zakupy za zarobione pieniądze w „naszych” Radach Nadzorczych i na stanowiskach prezesów czy głównych księgowych? Za najniższa krajową by do naszego miasta raczej nie przyjeżdżali, mogli by i gospodarkę lokalną wspomóc?

Jarek
Jarek
6 lat temu

Panie redaktorze , chciałbym tu wspomnieć o drogach i chodnikach . To już działka naszego nie zmiennego Pana starosty . Niech Pan starosta zrobi chodniki lub drogi w centrum miasta np. koło Policji , Starym Mieście , Broniewskiego , Garncarka czy Zawadzkiego . Te chodniki pamiętają Gierka a na Garncarce to chyba Hitlera . Ale starosta woli robić chodniki czy drogi rowerowe na płaszczyźnie czy osiedlu Bogumiła . Może Pan redaktor napiszę na ten temat osobny artykuł . Pozdrawiam .

Jarek
Jarek
6 lat temu

Ludzie komu wy dziękujecie !!!! Ja dziękuje firmie Bricomarche , bo szybko i sprawnie to zrobili i dzięki nim kilkanaście osób będzie miało prace a my będziemy mieli tańsze artykuły budowlane itp. Radni czy Burmistrz łaski nie robią że zmienili plan zagospodarowania , to ich praca za którą biorą pieniądze . To ich obowiązek żeby działali na korzyść naszego miasta .

Blue Sea of Ibrox
Blue Sea of Ibrox
6 lat temu

Brawo Panie Florianie!

Gościu
Gościu
6 lat temu

Buduję sklep na swojej prywatnej działce…zasługa burmistrza?
! Facet buduje prywatnie!!!hotel w mieście… Zasługa burmistrza???
Stasiu ,odwal się!

Bandzio
Bandzio
6 lat temu

Zbudowałem …wychodek na swojej prywatnej działce…! Zasługa burmistrza!!!???

Sprowadzany pseudo fachowiec.
Sprowadzany pseudo fachowiec.
6 lat temu

A w kampanii wyborczej jeszcze jaki kandydat pan Maciaszek w telewizji kablowej wyliczył ile to mamy marketów a tu proszę. Szkoda drobnych sklepikarzy

Sympatyk PiSU
Sympatyk PiSU
6 lat temu

Szanowni państwo nie zapominajcie że to tylko negocjacją prowadzonych przez burmistrza i jego skromną osobę…

Tom Bombadil
Tom Bombadil
6 lat temu

Fajny pomysł, ogólnie Rada wymiata:)

Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 lat temu

Gratuluję pomysłu Panie Olejniczak

ziuta
ziuta
6 lat temu

Te droge ta firma buduje dla miasta za darmo dzieki staraniom p.radnego Floriana Olejniczaka.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
6 lat temu

Co jak co, ale Rada się super ułożyła (z drobnymi wyjątkami). Dziękuję Radni!!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 lat temu

Dziękuję Radzie miasta że wyraziła zgodę na zmianę przestrzennego planu zagospodarowania. Dzięki tej decyzji okolica ta zmienia wygląd

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526