Motorowerzysta wjechał pod pociąg towarowy na przejeździe. Nie przeżył!

Autor: kurier-kolski.pl | 11.08.2017

wypadek1Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś do południa, po godzinie 11.00, w miejscowości Turzynów (Gmina Chodów), gdzie 47-letni mieszkaniec tej gminy jadąc motorowerem Romet z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się przed strzeżonym przejazdem kolejowym i przy zamkniętych rogatkach oraz migającej sygnalizacji ostrzegawczej wjechał prosto pod jadący tamtędy w tym momencie skład pociągu towarowego relacji Trzebinia-Płock. Mimo ostrego hamowania, pociąg zatrzymał się dopiero po 300 metrach. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci próbowali go reanimować, ale mężczyzna zmarł w wyniku bardzo licznych obrażeń wewnętrznych i złamań. Policja i prokuratura badają przyczyny wypadku, w tym również to, czy tragicznie zmarły motorowerzysta był trzeźwy w chwili zdarzenia. Przebadany od razu maszynista nie był pod wpływem alkoholu.

DSC_6097

DSC_6071

DSC_6073

DSC_6085

wypadek4 wypadek5

DSC_6096

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Obserwator
Obserwator
6 lat temu

a dlaczego badają maszynistę na trzeźwość – u nas zawsze się szuka ” kozła ofiarnego ” oczywiście maszynista zawsze musi byc trzeźwy – zgadzam się – ale weźmy teoretycznie że maszynista był pod wpływem alkoholu i teraz, gościu wyjeżdża mu na rogatce i co ? , czy mógłby zapobiec i wyhamować inaczej mając zawartość alkoholu w organiźmie, czy jakby był czysty, tak czy tak, takiego molocha nie da się wyhamować inaczej. Gdyby okazało się że maszynista i był by pod wpływem alkoholu – no to by mu do dorąbali, że on jest sprawca kolizji – takie u nas prawo

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

@~Koziolek_Matolek

Pewnie po takim, jak zawsze!

Koziolek_Matolek
Koziolek_Matolek
6 lat temu

„Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci próbowali go reanimować, ale mężczyzna zmarł w wyniku bardzo licznych obrażeń wewnętrznych i złamań.”

Po jakim czasie przybyli?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526