Uciekła w pola kukurydzy po załamaniu nerwowym – z podpałką do grilla i zapałkami!

Autor: kurier-kolski.pl | 22.07.2017

317-17849720 lipca br. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał zgłoszenie, iż 33-letnia mieszkanka gminy Babiak, która chwilę wcześniej w wyniku załamania nerwowego pocięła nożyczkami znajdujące się w mieszkaniu przewody elektryczne, zabrała podpałkę do grilla oraz zapałki i wybiegła z domu w pobliskie pola kukurydzy. Kobieta zachowała się nieracjonalnie i stwarzała zagrożenie dla siebie oraz innych. Tylko szybka i skuteczna reakcja policjantów zapobiegła możliwej tragedii. Szybko odnaleziona kobieta nie umiała wytłumaczyć powodów swojego zachowania.

 

Z uwagi na realne zagrożenie dla życia i zdrowia 33-latki, natychmiast na miejsce interwencji udali się funkcjonariusze z Posterunku Policji w Babiaku oraz z Komendy Powiatowej Policji w Kole, którzy przystąpili do przeszukiwania ponad 3 hektarowego pola uprawnego.

Policjanci w wyniku podjętej penetracji terenu, już po 30 minutach od zgłoszenia odnaleźli roztrzęsioną kobietę błąkającą się po polu kukurydzy. Odnaleziona 33-latka była w szoku i nie potrafiła racjonalnie wytłumaczyć stróżom prawa swojego zachowania.

Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji funkcjonariuszy Policji, mieszkance gminy Babiak nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Roztrzęsiona kobieta natychmiast została przetransportowana do szpitala, gdzie po udzieleniu doraźnej pomocy lekarskiej trafiła pod opiekę specjalistycznej placówki medycznej.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Ojciec
Ojciec
6 lat temu

Mam nadzieję że Sąd w Kole ograniczył władzę rodzicielską matce i zabezpieczył miejsce dzieci przy ojcu !!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526