Stracił prawo jazdy, bo nie ustąpił pierwszeństwa i zepchnął wóz do rowu!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.07.2017

317-1769316 lipca br. doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Powiercie pod Kołem. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący pojazdem Seat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Jaguar. Kierowca Jaguara został przewieziony do szpitala, a 48-latek, który kierował seatem stracił prawo jazdy.

 

W czwartek około godziny 16.00 w Powierciu pod Kołem doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej W 473 z drogą gminą prowadzącą do miejscowości Zawadki. Jak ustalili policjanci, 48-letni mieszkaniec gminy Koło  dojeżdżając do skrzyżowania z drogą wojewódzką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 21-latkowi znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem. Jaguar został tak mocno uderzony, że wjechał do rowu po przeciwnej stronie jezdni. Po sprawdzeniu okazało się, że obaj kierujący byli trzeźwi. Jednak kierowca  Jaguara potrzebował pomocy lekarskiej i został przewieziony do kolskiego szpitala.

317-176930

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, policjanci drogówki kierującemu Seatem zatrzymali prawo jazdy. Stanie on przed Sądem, który zdecyduje o wymiarze kary.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
gość
6 lat temu

Wczoraj na ścigaczach i motorach widziałam popisy w okolicach DINO
i co dziwne podjechali radiowozem -Policja do Dino i zero reakcji a widzieli tych dawców organów bo kilkakrotnie tam przejeżdżali.
Podobne popisy są na Kolejowej i Opałki.
Reakcja będzie i szum jak stanie sie tragedia.

rozpiór
rozpiór
6 lat temu

I bardzo dobrze – niech POLICJA zajmie się tymi 2- ma wiejskimi sznurami którzy na ścigaczach przyjeżdżają do Koła i robią popisy na Sienkiewicza !!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526