Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” od Przystani w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 05.07.2017

kajaki8 lipca br. już po raz ósmy odbędzie się największa w tej części Wielkopolski impreza dla kajakarzy. Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” w tym roku rozpocznie się na Przystani w Kole. Trasa tegorocznego spływu poprowadzi z Koła przez rzekę Wartę do Konina na Bulwar Nadwarciański. Tradycyjnie. Organizatorzy przewidują udział 120 osób (60 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator. Rejestracja uczestników godz. 9.00-10.00, start spływu – godz. 10.00.

Już od czwartku, 1 czerwca, rozpoczęły się zapisy do udziału w spływie. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona! Na stronie www.lotmarina.pl oraz w biurze Centrum Informacji Turystycznej w Koninie będzie można znaleźć komplet dokumentów rekrutacyjnych wraz z regulaminem spływu oraz małym poradnikiem dla kajakarzy. Warto przeczytać je uważnie.

Opłaty za udział w spływie wynoszą w tym roku odpowiednio 45 zł od osoby, bez kaucji. Tradycyjnie, przewidujemy udział 120 osób (60 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator.

Organizatorem Spływu Kajakowego „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka. Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Wydarzenie to wpłynie na promocję walorów krajoznawczo-przyrodniczych Wielkiej Pętli Wielkopolski oraz turystyki wodnej w powiecie kolskim.

7580_splyw_wpw

Źródło: LOT „Marina”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526