Klub LOK powitał tegoroczne wakacje

Autor: kurier-kolski.pl | 05.07.2017

IMG_8861Powiatowy Klub Młodzieżowy  LOK  „ Kolska Starówka”  w Kole zainaugurował 1 lipca konkursem strzeleckim z pneumatyka do tarczy zajęcia dla dzieci i młodzieży w tegoroczne letnie wakacje.

 

W sobotnie przedpołudnie  do Klubu LOK przy ul. Pułaskiego 8 przybyli wcześniej zgłoszeni młodzi strzelcy. Po zapoznaniu się z instruktażem zawodów udzielonego przez kierownika klubu każdy z zawodników oddał po 10 strzałów punktowanych do tarczy oddalonej od stanowiska strzeleckiego o 10 m.

IMG_8839 IMG_8855 IMG_8859

W kategorii dziewcząt uczestniczyła jedynie 13.letnia Kinga Tyburek  – uzyskała 35 pkt. W kategorii chłopców  zwyciężył 18.letni Igor Bachmar  z 54 pkt. Przed 12.letnim Jakubem Kaszuba z 52 pkt . III m-ce wystrzelał  z 37 pkt Patryk Kaszuba , natomiast IV miejsce z 22 pkt. zajął Emanuel Szadkowski.

Swoje „celne oko” sprawdziły również i panie: z 32 pkt.  I m-ce zajęła Anna Woźnicka  przed Małgorzatą Kaszuba z 27 pkt.  i Aliną Szadkowską z 25 pkt. IV m-ce z 18 pkt. zajęła Magdalena Topp , a  V m-ce  z 16 pkt. – Irena Tyburek.

Spośród panów najlepszym okazał się  z 30 pkt Józef Kaczorowski przed Radosławem Szymczykiem  z 25 pkt.

IMG_8866 IMG_8869 IMG_8872

Ponieważ pogoda świetnie dopisała, to tuż po konkursie strzeleckim rozpalono ognisko i pieczono kiełbaski. Była herbata , pieczywo i pączki . Po ogłoszeniu wyników każdy z młodych zawodników obdarowany został tradycyjnie tabliczką czekolady. A na koniec pamiątkowe zdjęcia.

Już teraz  Rada Klubu LOK „Kolska Starówka” zaprasza dzieci i młodzież do klubu na wiele atrakcyjnych zajęć.  Uwaga !  Po informacji w mediach i na plakatach obowiązują wcześniejsze zgłoszenia.

Tekst i foto:  Ryszard Borysiewicz       

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
adan
adan
6 lat temu

piwo Panie Ryszardzie

mieszek
mieszek
6 lat temu

Ja mam pytanie do szefa klubu kolska starówka czy ta teczka w ipn to za zasługi wybitne dla mieszkańców i co panu dało Ormo za doświadczenia panie Borysiewicz

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526