Coraz lepsza forma Olimpii Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 12.06.2017

OlimpiakoloW kolejnym meczu piłkarskim o mistrzostwo klasy okręgowej kolanie zdobyli trzy punkty pokonując Warte Eremitę Dobrów 5-0 (1-0). Do przerwy gra była raczej wyrównana, jednak po zmianie stron dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji, o czym świadczy końcowy wynik.

 

Już w 6. minucie spotkania gospodarze uzyskali prowadzenie 1-0,  a strzelcem tej bramki był Michał Rutkowski. Niespełna 10 minut po przewie na listę strzelców wpisał się Mateusz Czajka, następnie Paweł Powietrzyński, a na 4:0 podwyższył Dawid Wiśniewski. Piąte trafienie, na 3 minuty przed zakończeniem meczu, dołożył jeszcze Tomasz Mikołajczyk.

Po zakończonym  meczu trener Warty Włodzimierz Mielczarek powiedział:­ – Drużyna jest w przebudowie. Z podstawowego składu zespołu  z zeszłego roku została połowa drużyny. Po okrzepnięciu i doświadczeniu ekipa będzie grała na pewno lepiej.

– Zależało nam na tym, aby odrobić stracone punkty na wiosnę w Dobrowie. To my zagraliśmy dobre spotkanie i kontrowaliśmy grę, co udowodniliśmy strzelając 5 bramek. To nie był przypadek, a wynik ciężkiej pracy na treningach – powiedział szkoleniowiec Olimpii Piotr Krzyżanowski.

SKŁADY DRUŻYN:

Warta Eremita Dobrów : Kamil Gurlaga, Daniel Pawlak, Tomasz Olkowski, Radosław Kaźmierski, Maciej Maliński, Dominik Stachowiak, Błażej Lewandowski (C), Marcin Bryl, Maciej Garliński, Kamil Ziętek, Damian Koral. Rezerwowi: Artur Włodarczyk, Marcin Kołodziejek, Kamil Malesza, Wiktor Łajdecki, Sebastian Jarecki, Mariusz Klara.

Olimpia Koło:  Łukasz Szymański, Kamil Budynek, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Jakub Brudnicki, Michał Kozajda, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka, Michał Rutkowski. Rezerwowi: Konrad Cieślak, Adrian Gołdyn, Łukasz Kazimierczak, Tomasz Mikołajczyk, Miłosz Powietrzyński.

Sędziowali: Dawid Kubiak – sędzia główny, Waldemar Badowski – sędzia asystent, Daniel Kaczan – sędzia asystent.

MICHAŁ CHOJNACKI

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
oli
oli
6 lat temu

skrót – youtube.com/watch?v=fH1T8pBCGaY

kibic
kibic
6 lat temu

Przecież nie o kibiców, ale o piłkarzy idzie – naszą kolską młodzież, która dostaje przykaz, że mają mecz, a procesji to sobie wysłuchają kopiąc piłkę. Szkoda, że nie można liczyć na głośny komentarz mediów.

kibic
kibic
6 lat temu

W takim razie czekamy na komentarz redakcji. Na inne kolskie redakcje, nie ma co liczyć, w panu ostatnia nadzieja.

kibic
kibic
6 lat temu

I najbliższy mecz w Kole – w Boże Ciało o 11.00. Jak za głębokiej komuny!!! Panowie prezesi, nawet jeśli to tylko przeoczenie z waszej strony, to i tak bardzo wstyd, że chłopacy muszą grać w piłkę o tej samej godzinie, kiedy w mieście jest… Wstyd.
Panie Redaktorze, niech Pan się nie boi tego skomentować – to zasługuje na dużą naganę!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526