Policjanci edukują kolską młodzież

Autor: kurier-kolski.pl | 29.05.2017

317-168640Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole wspólnie pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zorganizowali warsztaty zwiększające wiedzę młodzieży na tematy związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, dopalaczy oraz sposobów uniknięcia zarażenia wirusem HIV. Wśród wykładowców oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawiciela kolskiej Policji, który przybliżył młodzieży szkolnej zgubny wpływ narkotyków i dopalaczy na życie człowieka.

 

W siedzibie Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie z inicjatywy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kole oraz kolskiej komendy Policji, odbyły się warsztaty szkoleniowe dla przedstawicieli szkół z terenu powiatu kolskiego.

317-168638

Zajęcia miały na celu uświadomienie młodzieży szkolnej o szkodliwości spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających na życie i zdrowie człowieka. Podczas wykładów także przekazano słuchaczom najnowszą wiedzę na tematy związane z uniknięciem zarażenia wirusem HIV. Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kole – mł. asp. Mariusz Rumiejowski podczas prezentacji przybliżył uczniom konsekwencje prawne zażywania środków odurzających oraz poinstruował o objawach uzależnienia od narkotyków i metodach walki z nałogiem.

Źródło: KPP w Kole

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526