Ukradli 50 ton soli drogowej z Kopalni

Autor: kurier-kolski.pl | 18.04.2017

317-163595Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy zatrzymali 5 osób w sprawie kradzieży 50 ton soli drogowej z terenu Kopalni Soli w Kłodawie. Czterech mieszkańców powiatu kolskiego oraz mieszkaniec województwa mazowieckiego usłyszeli już zarzuty dotyczące kradzieży i pomocnictwa w kradzieży, za które to przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Kolscy kryminalni zatrzymali 5 mężczyzn, którzy na początku 2017 roku uczestniczyli w kradzieży około 50 ton soli drogowej z terenu Kopalni Soli w Kłodawie.

Zarzut kradzieży w wymienionej sprawie usłyszał już 47-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który to dwukrotnie nie posiadając dokumentacji potwierdzającej zakup, wywiózł z kłodawskiej kopalni sól drogową o łącznej wadze około 50 ton oraz czterech pracowników kopalni w wieku od 38 do 56 lat, którzy to umożliwili dokonanie tego przestępstwa.

Mundurowi w wyniku podjętych czynności odzyskali także skradzione mienie, które zatrzymany Mazowszanin przechowywał na terenie własnego przedsiębiorstwa. Sprawcom kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526