W Sądzie Pracy w Koninie odbyła się kolejna rozprawa z powództwa zwolnionego pracownika kolskiego UM

Autor: kurier-kolski.pl | 23.03.2017

sądW czwartek do południa w Sądzie Pracy w Koninie odbyła się rozprawa z powództwa kolejnego ze zwolnionych pracowników Urzędu Miejskiego w Kole, który wnosi o wypłatę mu odszkodowania przez Miasto. W trakcie została przesłuchana kadrowa UM, której pytania zadawał pełnomocnik Burmistrza Miasta Koła oraz adwokat reprezentujący powoda. Wszystko trwało około godzinę. Sprawa została odroczona do dnia 1 czerwca, kiedy to ma zostać przesłuchany kolejny zgłoszony świadek – były Wiceburmistrz Miasta Koła, który – jak wszyscy zapewne pamiętamy – odszedł z UM.

 

Ratusz

Zapisz

Zapisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
qwerty
qwerty
7 lat temu

ja pie***lę… myślcie wolniej skoro nie nadążacie pisać tego co się w waszej głowie gotuje. Tego się czytać nie da.

Przykre
Przykre
7 lat temu

Jak nastał viceburm istrz to ludzie wypisywali straszne rzeczy: a po co vice, aOn nic nie robi itd etc…a to, że od tej do tej a wszyscy wiemy, że szefowie pracują najczęściej dłużej niż od do i tak zawsze było. Jkaby tak pzreśledzić wszystkie wpisymieszkańców to zawsze albo prawie zawsze wieszano psy na kims potem zwolnionym ale po zwolnieniu oczywiscie krzyk , że jak tak można. Przykład Straży Miejskiej. Ja siew cale nie dziwiłam, że burmistrz zwolnił kogoś kto uważa, że powinien pracować jedynie od do. W końcu to nei szeregowy pracownika ale i wielu szeregowych pracowników też neirzadkopracuje ponad normę aby wykonać to co nalezy. Wszystko zalezy od zczłowieka czy chce dobra firmy. Czy jakikolwiek właściciel własnej firmy pracuje od do?Nigdy. Ludzie najpierw krzyczą zwolnić! A potem oj jak tak można było? Nie bornię burmistrza, też uważam że przesadza z paragrafem 52. Mozanz aporozumieniem stron. Chociaż ja też w swoimżycius potkalam sie ztym,ze chciano mnei zwolnić z paragrafu 52 zrobić jakiś podstęp swinie mi podłożyć. Ludzie mnie ostrzegli. Nie udało się podstępnemu wrednemu szefowi i Jego lizusom. Tylko dlatego, że znałam się na przepisach a On oszukiwał ludzi. Potem samego go z tego paragrafu zwolnili. Życie. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe.

Latarnik
Latarnik
7 lat temu

No nie dowiem się..

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Jakie to przykre ile pieniędzy wypłynęło na koszty sądowe i odszkodowania, za to można byłoby wybudować ile mieszkań socjalnych dla kolan. Aż płakać się chce…

Anonim
Anonim
7 lat temu

W przegranych sprawach wszystkie koszty ponosi urząd czyli mieszkańcy naszego miasta.

as
as
7 lat temu

Ten adwokat to następny koszt wyczynów burmistrza, a płaconych przez mieszkańców Koła. Nie do końca rozumiem dlaczego UM ponosi koszty adwokatów w sprawach, do których przyczynił się nasz wodzu.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Tak, tak pamiętamy Pan Janek (Z-ca burmistrza) został zwolniony bo cierpiał na syndrom godziny 15:30. Szkoda że tez nie poszedł do Sądu Pracy.

Latarnik
Latarnik
7 lat temu

Kim jest ten adwokat ze strony Urzędu bo nie znam twarzy?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526