W MDK-u padał śnieg czyli…Koncert Zimowy Zespołu Szkół nr 1

Autor: kurier-kolski.pl | 20.02.2017

kz 3Tradycją Zespołu Szkół nr 1 w Kole są coroczne koncerty w Miejskim Domu Kultury, podczas których dzieci i młodzież prezentują swoje liczne talenty muzyczne, wokalne, aktorskie i taneczne. W dniu wczorajszym odbył się – składający się z trzech części: świątecznej, zimowej i karnawałowej – Koncert Zimowy. Sala dosłownie pękała w szwach i było wspaniale!

Od wielu dni w szkole i MDK-u trwały próby piosenek, wierszy, układów choreograficznych i scenek kabaretowych. Jak zwykle w organizację koncertu – przygotowanie strojów, rekwizytów i scenografii włączyli się rodzice i przyjaciele szkoły. W koncercie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych, edukacji wczesnoszkolnej i starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści, a także absolwenci szkoły. Zimowy nastrój uzupełniała wspaniała scenografia, zmieniające się zimowe i karnawałowe obrazy, deszcze konfetti a nawet…padający na scenę śnieg.

aaa zdjęcie główne

DSC00841

DSC00838

DSC00839

I choć święta już dawno za nami warto było przypomnieć sobie tamten czas – stąd pierwsza część koncertu. W drugiej widzowie odkrywali uroki pięknej i mroźnej zimy, a w trzeciej części rozgrzewały nas gorące rytmy karnawału. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu – naszym nauczycielom, rodzicom (zwłaszcza za wspaniałe stroje i elementy wystroju sceny). Naszym uczniom gratulujemy wspaniałego zaprezentowania się na dużej scenie. Reżyserem spektaklu była p. Monika Strugarek.

DSC00858

DSC00865

DSC00891

kz 1

kz 2

kz 3

kz 6

kz 7

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526