Ukradł telefon koledze z jego domu!

Autor: kurier-kolski.pl | 16.02.2017

317-155374Kolscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali 21-letniego mieszkańca Koła, który podczas pobytu w mieszkaniu swojego znajomego, dokonał kradzieży telefonu komórkowego. Sprawca kradzieży usłyszał już policyjne zarzuty za które może trafić do więzienia nawet na 5 lat. Mundurowi odzyskali także skradziony telefon komórkowy, który już został przekazany prawowitemu właścicielowi.

 

6 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Kole zgłosił się młody mężczyzna, który poinformował o kradzieży telefonu komórkowego. Z ustaleń funkcjonariuszy przyjmujących zawiadomienie wynikało, że do kradzieży telefonu, doszło w mieszkaniu pokrzywdzonego podczas spotkania ze znajomymi.

W toku prowadzonego postępowania kolscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży mienia wycenionego na kwotę 600 złotych. Złodziejem okazał się 21-letni mieszkaniec Koła, który wspólnie z kilkoma innymi osobami odwiedził swojego znajomego w mieszkaniu, a następnie widząc pozostawiony w salonie telefon komórkowy postanowił go zabrać. Mundurowi odzyskali także skradzione mienie i przekazali właścicielowi.

21-latek usłyszał już zarzut kradzieży, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526