Finał Małej Kolskiej Ligi o Puchar Prezesa firmy Wood-Mizer

Autor: kurier-kolski.pl | 20.02.2017

dewfdKolejna edycja Małej Kolskiej Ligi dobiegła końca. W tym roku rozgrywki podzielone zostały na cztery turnieje, w których rozegrano 56 spotkań. Łącznie w rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn składających się z 10 zawodników. Zawodnicy to uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych, zarówno chłopcy jak i dziewczęta. W tym roku zawodnicy biorący udział w rozgrywkach grali o Puchar Prezesa Firmy Wood – Mizer. Właśnie firma Wood-Mizer przygotowała dyplomy, puchary i indywidualne nagrody dla każdego uczestnika, z czego młodzi adepci piłki nożnej byli najbardziej zadowoleni.

 

Na ostatnim turnieju Małej Kolskiej Ligi pojawili się Prezes Firmy Wood-Mizer Robert Bagiński oraz Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Pietrzak, którzy wręczyli puchary, dyplomy i indywidualne nagrody zawodnikom.

Do ostatniego meczu  trwała zacięta walka o to kto zostanie zwycięzcą całego cyklu rozgrywek. Ostatecznie zwycięzcą rozgrywek została Szkoła Podstawowa numer 3 z Koła wyprzedzając Szkołę Podstawową z Wrzącej wielkiej zalewie o 1 punkt. Trzecie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej z Grzegorzewa.  Cała klasyfikacja przedstawia się następująco:

ewd

Dyrektor MOSiR Koło Jarosław Kawka podsumował: – Turniej bardzo udany. Młodzi zawodnicy dostarczyli nam wielu piłkarskich emocji, stworzyli kilka ciekawych indywidualnych pojedynków oraz strzelili kilka fantastycznych bramek, co oko kibica cieszy najbardziej, za co tym zawodnikom dziękuję. Chciałbym w tym miejscu podziękować również Firmie Wood-Mizer za pomoc materialną, dzięki której ten turniej mógł się odbyć, a każde dziecko mogło otrzymać nagrodę. Dziękuję również nauczycielom, trenerom i opiekunom w osobach: Krzysztof Witkowski, Paweł Rakowski, Marcin Zbierski, Mariusz Wilamowski, Zdzisław Krupa, Rafał Wasilewski i Marek Burdziński, za poświęcenie swojego prywatnego czasu dla tych dzieci. Wiem, że takich osób jest coraz mniej, ale jednak jeszcze są. Słowo dziękuję kieruję również do Panów Łukasza Sikorskiego i Piotra Krzyżanowskiego, trenerów Olimpii Koło i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 za pomoc w sprawach organizacyjnych oraz pozostałych trenerów.

Źródło: MOSiR w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526