Zapisy na półkolonie „Ferie w Muzeum”

Autor: kurier-kolski.pl | 20.01.2017

ferie_mtc_2017Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zachęca dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło, do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez Muzeum w dniach od 6 do 9 lutego. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

Zgłoszeń można dokonywać do dnia  1 lutego osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną ( muzeum@kolo.pl ) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

UWAGA: W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.

Organizator nie zapewnia posiłków.

Najpóźniej do 1 lutego należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobrania tutajtutaj pdf lub odbioru w siedzibie muzeum) oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania tutaj / tutaj pdf lub w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

UWAGA: W sytuacji, gdy karta kwalifikacyjna nie będzie wypełniona w całości dziecko również nie weźmie udziału w półkoloniach.

Źródło: MTC w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526