Ukradła telefon swojej znajomej w czasie Sylwestra i … wpadła!

Autor: kurier-kolski.pl | 02.01.2017

W Kole sceny niczym z filmu sensacyjnego!!!

Policjanci zatrzymali 26-letnią mieszkankę Koła, która ukradła z mieszkania swojej znajomej telefon komórkowy. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, za który grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie także 23-latek, który zaoferował swoją pomoc w sprzedaży skradzionego mienia. Mundurowi odzyskany telefon komórkowy przekazali już prawowitemu właścicielowi.

 

1 stycznia kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego w jednym z mieszkań, gdzie odbywała się domowa impreza sylwestrowa. W toku podjętych czynności przez mundurowych ustalono, iż sprawcą kradzieży telefonu komórkowego Huawei jest 26-letnia mieszkanka Koła, która w Nowym Roku postanowiła odwiedzić swoją koleżankę. Wymieniona kobieta widząc pozostawiony w jednym z pomieszczeń bez opieki telefon komórkowy postanowiła go ukraść, a następnie po opuszczeniu mieszkania poprosiła o trzy lata młodszego kolegę o pomoc w sprzedaży skradzionego przedmiotu.

Zatrzymani mieszkańcy Koła usłyszeli już zarzuty: 26-latka za kradzież, a 23-latek za paserstwo, za które grozi odpowiednio do 5 oraz 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odzyskali także skradziony telefon komórkowy, którego wartość wyceniono na kwotę 1 000 złotych. Skradzione mienie wróciło już do prawowitego właściciela.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526