Kierowca i nastolatek posiadali narkotyki

Autor: kurier-kolski.pl | 12.01.2017

policjant z zatrzymanymKłodawscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kolskiego, którzy posiadali przy sobie zakazane środki odurzające. Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany podczas kontroli drogowej, drugi natomiast zwrócił uwagę mundurowych swoim zachowaniem idąc jedną z ulic w Kłodawie. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które grozi do trzech lat więzienia.

 

10 stycznia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali do kontroli drogowej osobowe  Alfa Romeo. Podczas legitymowania mundurowi ujawnili, że pasażer pojazdu, 47-letni mieszkaniec Kłodawy, posiada przy sobie narkotyki. Policyjne urządzenie do badania substancji psychotropowych wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Kilka godzin później policjanci patrolując ulice Kłodawy zauważyli idącego młodego mężczyznę, który widząc nadjeżdżający radiowóz zatrzymał się, a następnie pośpiesznie zawrócił. Mundurowi postanowili bliżej przyjrzeć się nastolatkowi. Podczas legitymowania okazało się, że 19-latek posiada przy sobie susz, którym była marihuana.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi im za to do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526