Zmarł Mieczysław Pusty – kolanin, społecznik, nauczyciel, działacz związkowy, radny powiatu. Miał 64 lata

Autor: kurier-kolski.pl | 10.01.2017

m-pustyZ ogromną przykrością i wielkim smutkiem informujemy, że we wtorek, 10 stycznia, zmarł nagle w nocy na rozległy zawał serca wieku 64 lat znany i bardzo zaangażowany w życie naszego miasta i powiatu rodowity kolanin Mieczysław Pusty – społecznik, działacz polityczny i związkowy, wieloletni szef ZNP w Kole oraz ceniony nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych, radny Powiatu Kolskiego i przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu. Był człowiekiem niezwykle zaangażowanym w życie naszych społeczności oraz oddanym wychowawcą młodzieży. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, chętny do pomocy. Rodzinie Pana Mieczysława w imieniu naszej Redakcji składamy kondolencje i wyrazy współczucia [*] Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę, o g. 13:00, na cmentarzu przy ul. Poniatowskiego. Foto. facebook M. Pusty

paimiec

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
uczeń
uczeń
7 lat temu

wspaniały historyk

jm
jm
7 lat temu

wspaniały historyk

Jarek
Jarek
7 lat temu

szkoda że odszedł, był moim nauczycielem w ZSZ

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Niech mu ziemia lekka bedzie [ * ]

dec
dec
7 lat temu

Znałam Pana Mieczysława. To był wspaniały i ciepły człowiek. Tak czytam i nie wierzę,że to może być prawda… Rozmawiałam z nim przeciez kilka dni temu na ulicy o polityce lokalnej. Bardzo na sercu leżało mu dobro naszego miasta. Cierpiał,że nie powstają w Kole nowe miejsca pracy,że tyle jest zwolnień,tylu bezrobotnych i biednych ludzi,za którymi On zawsze wstawiał się i wspierał jak umiał.
Będzie nam brakowało Pana Mietka i tego co robił. Niech spoczywa w spokoju [*]

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526