Zmagania Reiss Cup w Kole już za nami!

Autor: kurier-kolski.pl | 01.12.2016

rc-1W ubiegłą sobotę, 26 listopada, odbył się długo wyczekiwany turniej z cyklu mikołajkowych rozgrywek Reiss Cup 2016. Blisko 273  młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowało ze sobą w Kole!

 

Już od samego rana w Kole rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto dla młodych sportowców! Swoje piłkarskie umiejętności mieli okazję zaprezentować drużyny z Koła, Gniezna, Konina, Ślesina, Słupcy, Wrześni, Turku, Inowrocławia, Kutna, Torunia, Władysławowa, a także Rychwała.

Emocjom nie było końca, a młodych adeptów futbolu do walki rozgrzewał nieustający doping kibiców. Każdy z nich, zmotywowany do gry, na boisku dawał z siebie 100%. W I turze rozgrywek, drużyna z Władysławowa pokonując tym samym drużyny z Konina i Słupcy wygrała zwycięski puchar.

Po fenomenalnych bramkach i prawdziwych piłkarskich emocjach nadszedł czas na długo wyczekiwaną II turę. Tu zwycięzcą okazali się młodzi piłkarze z lokalizacji Rychwał.

Turniej Reiss Cup nie odbyłby się bez zaangażowania wielu osób, ale i także wsparcia  partnerów. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim partnerom, a także rodzicom i opiekunom, którzy cierpliwie i z zaangażowaniem wspierali młodych adeptów podczas Mikołajkowego Turnieju Reiss Cup 2016. Nasza Redakcja była patronem medialnym kolskich rozgrywek.

To nie koniec sportowych emocji – kolejne odbędą się w Kórniku, Wrześni i Wolsztynie!

rc2

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526