Mundurowi „przekupili” agresywnego psa kanapkami i uratowali mężczyznę!

Autor: kurier-kolski.pl | 03.12.2016

klodawaKłodawscy policjanci uratowali przed wychłodzeniem mężczyznę, który będąc w upojeniu alkoholowym zasnął w przydrożnym rowie. W niesieniu pomocy potrzebującemu nie przeszkodził nawet agresywny pies, który uniemożliwiał mundurowym dostęp do leżącego mężczyzny. Policjanci „przekupili” psa własnymi kanapkami, a właściciela czworonoga odwieźli do domu oddając pod opiekę rodzinie.

Do niecodziennej interwencji doszło 28 listopada br. na terenie Gminy Kłodawa. Kilka minut przed godziną 23:00 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w przydrożnym rowie.

Po przybyciu na miejsce interwencji mundurowi zobaczyli nietrzeźwego mężczyznę, który z nadmiaru wypitego alkoholu postanowił „odpocząć” na łonie natury. Kiedy funkcjonariusze wyszli z radiowozu i ruszyli z pomocą, pobiegł do nich agresywny pies, nie pozwalając zbliżyć się do swojego właściciela. Stróże prawa chcąc ratować mężczyznę przed wyziębieniem, za pomocą swoich kanapek „zdobyli zaufanie” czworonoga, a następnie przetransportowali osobę do radiowozu.

Nietrzeźwym mężczyzną, który sprawił mundurowym sporo problemów okazał się 47-letni mieszkaniec Gminy Kłodawa, który w asyście policjantów został doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany pod opiekę rodzinie.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526