Kolscy policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa wartego blisko 800 000 zł. !!!

Autor: kurier-kolski.pl | 05.12.2016

kopia-mercedes2Policjanci z Koła odzyskali Mercedesa o wartości co najmniej 800 000 złotych, który kilka godzin wcześniej został skradziony na terenie Niemiec. Mundurowi zatrzymali także trzech mieszkańców województwa łódzkiego, którym przedstawiono zarzut paserstwa zagrożony karą pozbawienia wolności do 10 lat. Wobec zatrzymanych mężczyzn na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Kole zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

1 grudnia w Kole policjanci w wyniku podjętych czynności operacyjnych znaleźli ekskluzywny model Mercedesa, który został skradziony kilka godzin wcześniej na terenie Niemiec.

W toku czynności wykonanych przez mundurowych do policyjnej celi trafili trzej mieszkańcy województwa łódzkiego w wieku od 30 do 59 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzut paserstwa, za który mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

kopia-mercedes

Ponadto zatrzymani mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie ponieważ Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Skradzione auto o wartości około 800 000 złotych zabezpieczono na policyjnym parkingu, a następnie zostanie zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526