I edycja Turnieju Sportowego „1001 gra” dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych

Autor: kurier-kolski.pl | 17.12.2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW poniedziałek, 12 grudnia br., na kolskiej hali MOSiR w sportowych zmaganiach brały udział przedszkolaki z dziesięciu kolskich przedszkoli, a potem swoje umiejętności sportowe prezentowali uczniowie klas 1 – 3 kolskich szkół podstawowych. Organizatorami turnieju byli: Urząd Miejski w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Uczniowski Klub Sportowy Maratończyk oraz oddziały sportowe przy Zespole Szkół Nr 1 w Kole.

 

Dzieci rywalizowały w dziesięciu konkurencjach przygotowanych przez sędziego głównego zawodów – Waldemara Pietrzaka. Zawody rozegrane zostały w sportowej atmosferze. Dzieci doskonale się bawiły, tym bardziej, że na hali pojawił się również Św. Mikołaj, który wręczył wszystkim uczestnikom zawodów i licznie zebranym kibicom słodkie upominki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pierwszą edycję turnieju „101 Gra” wygrał zespół Szkoły Podstawowej nr 2 działającej przy Zespole Szkół nr 1 w Kole.

Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki, które wręczali: Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta Robert Siwiński oraz Dyrektor MOSiR Jarosław Kawka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Od wielu lat wspólnie z MOSiR Koło organizujemy turnieje sportowe dla przedszkolaków. W tym roku wspólnie z panem dyrektorem Jarosławem Kawką postanowiliśmy włączyć w zmagania sportowe również dzieci z młodszych klas szkół podstawowych. Turniej się udał, więc chcemy organizować go jako imprezę cykliczną. Druga edycja już w Dniu Dziecka na stadionie MOSiR-u. Chciałbym podziękować za pomoc w przeprowadzeniu zawodów moim kolegom – trenerom Łukaszowi Sikorskiemu i Piotrowi Krzyżanowskiemu. Bez ich pomocy trudno byłoby przeprowadzić sprawnie zawody – powiedział Waldemar Pietrzak.

Źródło: UKS Maratończyk

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Rodzic
Rodzic
7 lat temu

Brawo p. Pietrzak i ekipa z ZS nr 1. Bez nich ten turniej dla dzieci ze wszystkich kolskich szkół nie byłby taki fajny!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526