Dziś wizyta wicewojewody w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 16.12.2016

wicewojewodaZgodnie z otrzymaną przez nas informacją prasową z Biura Prasowego Wojewody Wielkopolskiego, w dniu dzisiejszym Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg odwiedzi miasto Koło. Pani Wicewojewoda spotka się z miejscowymi samorządowcami, w tym także ze Starostą Kolskim Wieńczysławem Oblizajkiem i Burmistrzem Stanisławem Maciaszkiem. Na zakończenie w sali sesyjnej kolskiego Ratusza planowana była konferencja prasowa z udziałem samorządowców, ale niestety w ostatniej chwili została ona odwołana… Fot. poznan.uw.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolo
kolo
7 lat temu

Jak widać są takie nie-do -je- bane „Anonimy”, które nie mają potrzeby wiedzieć co działo się na spotkaniu pani wojewody z burmistrzem. By to przedstawić czytelnikom nie trzeba konferencji prasowej, wystarczy by redaktor spytał rzecznika , odpowiedniego naczelnika lub burmistrza. Jak widzisz głąbie to dosyć proste zadanie dla redaktora Kozajdy.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Trzeba być kompletnym osłem, żeby nie rozumieć, że konferencja wpierw została zwołana, a potem odwołana. Ale cóż, taki poziom niektórych. Trzeba było uważać w szkole, a nie spać, i nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

kolo
kolo
7 lat temu

Jest rzecznik w urzędzie, są naczelnicy i w końcu jest burmistrz, który musi, a nie, że może udzielić dziennikarzowi informacji co się działo na spotkaniu z wojewodą. Panie Kozajda, panu nie trzeba tego tłumaczyć.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526