Działacze Nowoczesnej z Koła na protestach w Poznaniu i Warszawie

Autor: kurier-kolski.pl | 28.12.2016

20161218_1202280„W dalszym ciągu trwa kryzys Parlamentarny, posłowie nie opuszczają, w geście protestu,  Sali Sejmowej, a członkowie i sympatycy Nowoczesnej gotowi są do dalszego manifestowania poparcia dla ich działań” – napisał w oświadczeniu przesłanym naszej Redakcji Przewodniczący Struktur Powiatowych Nowoczesnej Ryszarda Petru – Robert Gajda – „Członkowie Nowoczesnej z Koła, solidaryzując się z Parlamentarzystami Opozycji w ich proteście, uczestniczyli w  manifestacjach odbywających się w wielu miastach, między innymi w Poznaniu 20 grudnia, Wrocławiu 17 grudnia, oraz w Warszawie 13 i  18 grudnia” – dodał. Przewodniczący Gajda przesłał nam też kilka fotek kolskich działaczy z protestów oraz napisał, że nie zgadza się z wypowiedziami posła Leszka Galemby w lokalnych mediach na temat protestów, uznając je za subiektywne.

wawa3

20161218_121403

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jarosław Kaczynski
Jarosław Kaczynski
7 lat temu

Czy Kolscy działacze ,N wpłacili już 10 PLN (lub jej wielokrotność) na ratowanie partii?
Radzę trzymać te zdjęcia na pamiątkę ponieważ mogą okazać się że były to ostatnie jesienne zdjęcia z flagą Nowoczesnej. A może lepiej je głęboko schować bo po otreźwieźwieniu które przyjdzie będzie po prostu wstyd że uczestniczyło się w takim sabacie.
Mam nadzieję że na następnej jesieni nie będzie już tej partii czego w nadchodzącym Nowym Roku życzę państwu i działaczon .Nowoczesnej

WL
WL
7 lat temu

Nowoczesna walczy o demokrację, sama działając niedemokratycznie… Śmiech na sali..

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Czy to ten sam Pan Gajda co ciagle widać go było z burmistrzem Maciaszkiem?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526