Stał na gzymsie budynku i chciał skoczyć!

Autor: kurier-kolski.pl | 22.11.2016

PolicjaPolicjanci uratowali życie 37-letniemu mężczyźnie, który stojąc na gzymsie piętrowego budynku w Kole usiłował popełnić samobójstwo. Na szczęście szybka reakcja funkcjonariuszy Policji i Straży Pożarnej zapobiegła tragedii. Niedoszły samobójca trafił już pod opiekę lekarską do specjalistycznego ośrodka.

W sobotni wieczór 19 listopada kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie stojącym na gzymsie piętrowego domu w Kole, który ma zamiar popełnić samobójstwo poprzez powieszenie się na lince holowniczej od auta. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, załoga Pogotowia Ratunkowego oraz policyjni negocjatorzy z Nieetatowego Zespołu ds. Negocjacji Policyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Efektem podjętych przez policjantów negocjacji było nakłonienie mężczyzny do odstąpienia od zamachu samobójczego.

Okazało się, że sprawcą incydentu jest 37-letni mężczyzna czasowo przebywający u swojej konkubiny w Kole, który przyznał się funkcjonariuszom, że powodem jego zachowania są problemy rodzinne. Niedoszły samobójca został przewieziony do specjalistycznego ośrodka, gdzie jego stan zdrowia zostanie zdiagnozowany przez lekarzy.

Źródło: KKP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526