Ruszyły przygotowania do 25. Finału WOŚP w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 17.11.2016

DrukowanieDla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom już 15 stycznia 2017 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 25. Finał zaangażuje się także nasze miasto, przy Komendzie Hufca Związku Harcerstwa Polskiego , ul. Blizna 45 powstał Kolski Sztab WOŚP, który został zarejestrowany pod numerem 3783.

 

Szefem sztabu podobnie jak w roku ubiegłym został Lech Brzeziński, który będzie odpowiedzialny za przeliczenie zebranych datków wraz z powołaną w tym celu komisją, w składzie której znaleźli się: Leonard Jaroszewski, Mirosław Kwiręg, Robert Jokiel.

00_logo_wosp_podgladW ciągu poprzednich 24. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 720 mln PLN. Przyszłoroczna akcja pomoże zwiększyć zakres wsparcia. Co będzie się działo w ramach Finału? Kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów (które można dostarczać do siedziby sztabu), światełko do nieba. O szczegółach będziemy informować. Liczymy na szeroki udział społeczeństwa w tej szlachetnej akcji.

Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w czasie Kolskiego Finału WOŚP mogą zgłaszać się po odbiór ankiet i zarejestrowanie się do siedziby Kolskiego Sztabu działającego przy Komendzie Hufca ZHP na ul. Blizna 45, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00.

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526