Prezes MZEC odwołany!!! Znamy już nazwisko nowego Prezesa spółki

Autor: kurier-kolski.pl | 03.11.2016

img_0115Ta informacja zszokowała dziś kolską opinię publiczną! Oto kolejna wielka, niespodziewana zmiana kadrowa w Kole. Od dziś Andrzej Pogoda (na foto powyżej), postrzegany do tej pory jako jeden z najbliższych i najbardziej zaufanych współpracowników burmistrza Stanisława Maciaszka, nie jest już prezesem spółki komunalnej Miejski Zakład Energetyki Cieplnej! Został odwołany ze stanowiska. Jako prezes MZUK i MZEC przepracował niecały rok. Równocześnie powołany został nowy szef MZEC-u, który już rozpoczął pracę w firmie. Został nim 64-letni dr nauk ekonom. Zbigniew Adamkiewicz.

 

Przypomnijmy, że niecały rok temu Andrzej Pogoda został powołany na stanowisko prezesa spółki Miejski Zakład Usług Komunalnych. Zostały przed nim wtedy postawione bardzo trudne zadania, m.in. polepszenia sytuacji finansowej i sprzętowej tej miejskiej firmy, unowocześnienia MZUK-u oraz wyprowadzenia jego siedziby z ul. Dąbskiej na Zakładową.

img_9159

Prezes Pogoda zakupił dla MZUK wiele nowego sprzętu, który obecnie widać „na mieście”

mzuk

Burmistrz wielokrotnie wyrażał się o nowym prezesie w samych superlatywach i chwalił jego działania. Przez długi czas było widać bardzo dobre relacje pomiędzy oboma panami.

18

Po odwołaniu w dniu 8 lipca br. dotychczasowego, wieloletniego prezesa MZEC Mariusza Skurzyńskiego, Andrzej Pogoda przestał być szefem MZUK-u i został z „namaszczeniem” burmistrza Maciaszka nowym prezesem MZEC-u. Niedługo jednak cieszył się nowym stanowiskiem, bo tylko 4 miesiące.

mzec

O nowym prezesie MZEC-u wiemy na razie niewiele. Ma 64 lata i doktorat z nauk ekonomicznych. Mieszka w Kole. W przeszłości także zajmował stanowiska kierownicze.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
7 lat temu

@~teresa z wyspy
Nie wiem czy wiesz, ze ponad 70% wagi doroslego czlowieka stanowi woda.
Jednak nie u wszystkich.
U Ciebie te 70% to wazelina.

lok
lok
7 lat temu

toromistrz robi w kole co chce wyslac go na drezynie na boczny tor i bedzie spokoj

kolo
kolo
7 lat temu

pani tereso z wysypy pani wpsi swiadczy ze jestescie ciemnota

teresa z wyspy
teresa z wyspy
7 lat temu

Pan Maciaszek to najlepzsy burmistrz jakiego to miasto mialo w swojej chistorji i jak cos robi widac ma powody do tego zeby tak zrobic a nie inaczej robic.
.Nie smiejcie sie komuchy i tk nic wam nie da to zwyczajnie sie boicie i tyle !Mu do kostek nie dorastacie a żadzic w kole bedzie duzo lat i bedziemy go wspierac z calegoi serca .Panie Stasiu prosze sie trzymac i ujadajacymi czerwonymi pieskami nie przejmowac sie nic a nic .

WD-40
WD-40
7 lat temu

ale cyrk buahahahaha 😀

ziuta
ziuta
7 lat temu

Pan Maciaszek zmienia swoich współpracowników cześciej niż rękawiczki na dłoniach zimą.Widac nie potrafi zaufać nikomu na dłużej.Ale skad taka nieufność do ludzi? Najpierw zatrudnia ich,a po kilku miesiącach zwalnia.To nie sprzyja spokojowi i dobrej atmosferze w UM i calym mieście.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Normalnie ciagle takie zmieny że strach sie bac. Pytanie kiedy poleca prezesi innych spólek.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
7 lat temu

Jesli to jest ktos z tak solidnym tytulem naukowym to jest szansa. ze moze sie utrzymac na stanowisku nawe z pol roku!

kolo
kolo
7 lat temu

Panie Mariuszu widzisz co robi twój idol
a tak go popierałes
tak dział Pis a ty jesteś jednym znich

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526