Poseł Leszek Galemba spotkał się z młodzieżą w swoim Biurze Poselskim

Autor: kurier-kolski.pl | 05.11.2016

img_7918Do swojego biura poselskiego przy ul. Prusa w Kole (w budynku Banku Spółdzielczego) zaprosił młodych uczestników październikowej wyprawy (21 .10 2016 r.) do Sejmu i Belwederu w Warszawie z LOK „Kolska Starówka”  nasz kolski Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Leszek Galemba.

 

Spotkanie z posłem, w którym uczestniczył również Grzegorz Fiałkowski – radny Powiatu Kolskiego, dyrektor Biura Poselskiego, a także Agnieszka Chojnacka-pracownik biura, było okazją przy herbacie i słodyczach do wspomnień uczestników, podzielenia się  wrażeniami z  wyjazdu oraz zadawania wielu zapytań dotyczących  pracy posła, funkcjonowania Sejmu RP, a także samego Belwederu.

img_7926

Poseł Leszek Galemba przybliżył również młodzieży historię naszego parlamentaryzmu. Przy herbacie i słodyczach na wszystkie pytania odpowiadał poseł gratulując grupie młodzieży z Koła  przeżytej przygody. Grupa podziękowała naszemu parlamentarzyście, a w zamian każdemu  uczestnikowi wyprawy do Warszawy poseł Leszek Galemba wręczył pamiątkowe dyplomy z ich pobytu w Sejmie i w Belwederze. Na zakończenie wykonano wspólne zdjęcie.

img_7930

img_7921

Natomiast już w  staromiejskim Klubie LOK przy ul. Pułaskiego 8 w Kole uczestnicy wyprawy do stolicy podsumowali ten wyjazd.  Spotkanie z kolskim parlamentarzystą było kolejną lekcją edukacyjną z historii Polski i z wiedzy obywatelskiej.

img_7974

img_7976

Źródło: Ryszard Borysiewicz    

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ja
ja
7 lat temu

zdjęcie nr.1 wymowny napis:)

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526