Kibice Lecha pomagają uczniom!

Autor: kurier-kolski.pl | 05.11.2016

20161103_094900Kibice Lecha już nie pierwszy raz udowodnili, że są ludźmi o wielkich sercach. Co roku w sklepie „Kolscy Fanatycy” przy ul. Toruńskiej organizują zbiórkę artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących uczniów szkół w naszym mieście. 

Dzięki współpracy nauczycielki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole Pauliny Pietrzak, „Kolscy Fanatycy” w ubiegłym roku obdarzyli wychowanków ubraniami, opaskami odblaskowymi oraz paczkami „słodkości” z okazji Mikołajek. W tym roku szkolnym ponownie zawitali do SOSW zaopatrując uczniów w artykuły szkolne : piórniki, zeszyty, długopisy,  ołówki, pisali, kredki, linijki, bloki rysunkowe i wiele innych. Podarowane prezenty cieszyły się wśród dzieci dużym zainteresowaniem, zwłaszcza te „kibicowskie”.

20161103_095015

Dzieci z wychowawcami szczególne podziękowania składają na ręce Pani Magdaleny Nowakowskiej i Pana Krzysztofa Gołembskiego za nieocenioną i bezinteresowną pomoc materialną,  co w dobie nieustannej kalkulacji jest czymś wyjątkowym. Dziękujemy za dobro płynące z Waszych serc!

Tekst i zdjęcia: Paulina Pietrzak

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526