Już w najbliższy weekend odbędzie się turniej Reiss Cup w Kole!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 24.11.2016

zdjecia-koloTylko dwa dni dzielą nas od największego w Polsce turnieju mikołajkowego REISS CUP 2016. Młodzi adepci piłki nożnej po raz kolejny zmierzą się w ramach rozgrywek piłkarskich, które będą trwały dwa dni w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej 2B. Początek imprezy w sobotę zaplanowany jest na godzinę 8:00. Wstęp wolny dla wszystkich kibiców! Nasza Redakcja objęła tę wyjątkową imprezę swoim patronatem medialnym.

Dzieci trenujące w Akademii Piłkarskiej Reissa, będą miały świetną okazję, aby zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w ramach mikołajkowych turniejów i poczuć smak prawdziwej piłkarskiej rywalizacji. W samym Kole pojawią się drużyny z Gniezna, Konina, Koła, Słupcy, Ślesina, Wrześni, Turku, Inowrocławia, Kutna, Torunia, Władysławowa, a także Rychława. Rozgrywki Reiss Cup są rozpoznawalnym wydarzeniem na mapie piłkarskiej Wielkopolski. Impreza współorganizowana dzięki Fundacji Piotra Reissa na stałe wpisała się w kalendarz największych wydarzeń sportowych organizowanych w środkowo-zachodniej części Polski.

Dlaczego pojedynki w ramach Reiss Cup są tak wyjątkowe? Jak mówi Piotr Reiss, patron klubu, rozgrywki wyróżniają się tym, że każdy młody piłkarz, który bierze w nich udział, może się czuć jak ich zwyciężca. – Wszyscy zawodnicy otrzymają mikołajkowe upominki niezależnie od miejsca, które zajmą wraz ze swoją drużyną. Jest to zgodne z filozofią naszej Akademii, którą kierujemy się od początku jej powstania – nie dzielimy dzieci na lepsze i gorsze, trenują u nas zarówno chłopcy i dziewczynki, dlatego podobne idee przyświecają nam przy organizacji Reiss Cupów. Poza tym, udział w tego typu turniejach to niezbędna część naszego systemu rozwoju młodych piłkarzy, ale przede wszystkim to jednak przemyślany od początku do końca element planu szkoleniowego, który pozwala na zaprezentowanie umiejętności przed większą publicznością, próby często pierwszych zmagań przed szerszym gronem ludzi, ale oczywiście także nauka zdrowej rywalizacji – dodaje.

Tegoroczne zmagania Reiss Cup odbędą się w odpowiednio przystosowanych od tego halach sportowych w Rokietnicy, Kole, Kórniku, Wrześni, Wolsztynie. Pleszewie, Trzciance. Zwieńczeniem tegorocznego turnieju będzie ostatni turniej w poznańskiej hali Arena.

Już dziś pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w turnieju Reiss Cup i do wspólnego dopingowania naszych młodych sportowców!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526