13-latek i17-latek z Koła zatrzymani w związku z narkotykami

Autor: kurier-kolski.pl | 18.11.2016

168-27237Policjanci zatrzymali 13-letniego mieszkańca Koła, który posiadał przy sobie marihuanę. Odpowiedzialności karnej nie uniknie także 17-latek, który dostarczył o 4 lata młodszemu koledze środki odurzające. Usłyszał już zarzut udzielania środków odurzających osobie małoletniej, za który grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast 13-latek za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem rozpatrującym sprawy osób nieletnich.

Wieczorem 17-go listopada na jednej z ulic w Kole patrol Policji zauważył idącego młodego mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy nagle zatrzymał się, a następnie zawrócił. Mundurowi zdziwieni zachowaniem chłopca postanowili z nim porozmawiać. Podczas legitymowania okazało się, że 13-letni mieszkaniec Koła w jednej z kieszeni kurtki posiada zwitek papieru, w którym znajdował się zabroniony susz roślinny.

kopia-s7002447Podjęte czynności przez kolskich kryminalnych pozwoliły na ustalenie tożsamości osoby, od której 13-latek otrzymał środki odurzające. Dostarczycielem marihuany okazał się o 4 lata starszy mieszkaniec Koła, który już usłyszał zarzut udzielania środków odurzających osobie nieletniej, za który grozi do 8 lat pozbawienia wolności. 13-latek także stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie środków odurzających.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Rzeczywiscie sukces kolskiej policji. Brawo !!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526