Włamał się do sklepu po … butelkę napoju wartą 2 złote!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 30.10.2016

policjant z zatrzymanymNie wiadomo czy potworne pragnienie pragnienie czy – delikatnie mówiąc – zwykła niefrasobliwość zgubiły 32-letniego mieszkańca Koła, który w nocy z 23/24 października usiłował włamać się do dwóch sklepów, a następnie niezrażony wcześniejszymi niepowodzeniami wybił witrynę sklepową w trzecim i dokonał kradzieży … puszki napoju wartej całe 2 złote!!! Co się dziwić, miał 1,8 promila we krwi i pewno mocno go „suszyło”. Mężczyznę zatrzymali kolscy Policjanci i usłyszał już zarzuty, za które może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Oczywiście nie za ukradzenie puszki napoju, a za kradzież z włamaniem.

 

24-go października funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który kilkanaście godzin wcześniej za pomocą młotka usiłował włamać się do dwóch sklepów spożywczo-alkoholowych na terenie Koła. Działania sprawcy zakończyły się niepowodzeniem, ponieważ zabezpieczenia fizyczne obiektów handlowych okazały się wystarczające. Niezrażony niepowodzeniem 32-letni mieszkaniec Koła postanowił włamać się do trzeciego sklepu, gdzie po częściowym zbiciu witryny obiektu handlowego dokonał kradzieży z półki sklepowej … jednej puszki napoju o wartości 2 złotych.

32-latek podczas zatrzymania był pijany i trafił do policyjnego aresztu. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolscy kryminalni przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania włamania do obiektów handlowych, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526