Ten plakat zadziwił mieszkańców Koła…

Autor: kurier-kolski.pl | 10.10.2016

dvNa słupach ogłoszeniowych w naszym mieście zawisł kilka dni temu ogromny plakat ze zdjęciem młodego mężczyzny w garniturze. Czy to znów jakieś kolejne wybory? – zastanawiali się mieszkańcy przystając obok i przyglądając mu się z ciekawością. Okazuje się, że nie. Autorem plakatu jest jeden z kolskich radnych miejskich, który w ten sposób postanowił zawiadomić wszystkich o zbliżającym się terminie swojego dyżuru dla mieszkańców. Tylko skąd nagle taki pomysł? Nikt nigdy wcześniej nie ogłaszał w taki sposób dyżurów w kolskim Ratuszu. A może radny Sobolewski ma większe aspiracje niż może nam się wydawać? Może chce być burmistrzem? Postanowiliśmy sprawdzić u źródła.

 

 

Zapytaliśmy radnego skąd taki pomysł. – To nie kampania wyborcza. To tylko informacja o moim dyżurze – tłumaczy Tomasz Sobolewski – Chciałem wyjść do społeczeństwa, żeby mieszkańcy wiedzieli, że jako radny mam dyżur, że można mieć ze mną osobisty kontakt, że jeśli ma się problem do załatwienia, to można przyjść do mnie do Ratusza.

eqfv2

Radny wyjaśnił nam też, że wcześniej podobne informacje zamieszczał w Telewizji Kablowej SM oraz na klatkach bloków w swoim okręgu wyborczym. – Mieszkańcy chętnie korzystali z dyżurów, ale teraz postanowiłem rozszerzyć te ogłoszenia na całe miasto, dać je na słupy, by w zwyczajowo przyjęty sposób poinformować wszystkich chętnych o swoim dyżurze, bo każdy z radnych jest radnym całego miasta Koła, a nie tylko własnego okręgu wyborczego.

Radny Tomasz Sobolewski dał się poznać przez ostatnie 2 lata jako tak zwany „młody wilk”. Jest jednym z najaktywniejszych radnych podczas sesji Rady Miejskiej. Już wiele razy udowodnił, że potrafi pokazać nie tylko pazurki, ale nawet kły, o czym często przekonuje się burmistrz Stanisław Maciaszek i jego urzędnicy. I do tego pan radny ma bardzo cięty język. Jego ostre uwagi i riposty nie wszystkim się podobają, ale Sobolewski nic sobie z krytyki nie robi i podsumowuje: „taka jest rola radnego”.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo follower
3 lat temu

lovoo free credits geht nicht lovoo entfernung einstellen http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
3 lat temu

tinder dating app , tider
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder sign up
tinder website

Javiereralm
3 lat temu

tinder sign up , tindr
tinder login

Myronevita
3 lat temu

mature dating
local personals

website hosting
3 lat temu

Great post! We are linking to this great article on our site.
Keep up the good writing.

Kolanka
7 lat temu

Proszę mi napisać, czy więcej osób przychodzi na spotkania z Radnymi na takie zaproszenia?

Kolanka
7 lat temu

Ciekawi mnie czy było duże zainteresowanie spotkaniem z Panem Radnym bo wiem, że mało mieszkańców przychodzi na te spotkania a później są niedoinformowani.

Kolanka
7 lat temu

Bardzo mało jest takich Radnych w tej Radzie – no ale oprócz pana Tomka można by paru dobrych jeszcze wymienić.Gorzej z Paniami Radnymi bo odważnych kobiet w tej radzie jest naprawdę mało.

=X
=X
7 lat temu

Krytycznie mogą się odnieść do Tomka tylko zazdrośnicy lub ludzie dla których dociekliwość Jego staje się bardzo niewygodna.

Pozostałym radnym życzę tej odwagi.

Jeżeli zostaliście wybrani radnymi to miejcie odwagę zajmować się poważnymi problemami a nie nabierać w wody w usta i milczeć, niektórzy to nawet 2,3 kadencje.

Michał
Michał
7 lat temu

Tomek to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu jest moim kolegą z rady bardzo go szanuje ma kręgosłup moralny wieki szacunek byle tak dalej M.Piasecki

Iza
Iza
7 lat temu

Radny Sobolewski jest solą w oku pewnych ludzi,bo młody człowiek z dobrą prezencją i zadający wiele niewygodnych pytan jest niewygodny.

=X
=X
7 lat temu

Tomku tak trzymaj,dociekliwość nie jest wadą a rozwagą !

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Mnie ten pan wydaje sie przemadrzaly duzo mowi a co z tego wynika ja mysle niewiele,tak patrze na jego wystapienia na obradach radnych i bardzo duza przykrosc robi panu burmistrzowi ktory chce dla nad dobrze a to bardzo nielanie jak mlody czlowiek tak sie zachowuje do czlowieka siwego i doswiadczoengo.

twoj.wamp
twoj.wamp
7 lat temu

Tak trzymaj Tomek !

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526