Sprawca rozboju został zatrzymany!

Autor: kurier-kolski.pl | 12.10.2016

kopia-dsc_3367Policjanci z Kłodawy zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który pobił dwie osoby, a następnie ukradł zegarek i artykuły spożywcze należące do jednego z poszkodowanych mężczyzn. Agresywny napastnik usłyszał już zarzuty zagrożone karą pozbawienia wolności do 12 lat. Ponadto sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań w Kłodawie, kiedy to do dwóch znajomych przebywających razem w pomieszczeniu wszedł 43-letni mężczyzna i zażądał od nich pieniędzy. Gdy odmówili wówczas napastnik pobił mężczyzn gumowym wężem, a następnie zabrał z ręki pokrzywdzonego zegarek oraz leżące na stole artykuły spożywcze.

Podczas zatrzymania sprawca rozboju był pijany. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 43-letni mieszkaniec gminy Kłodawa jest dobrze znany kłodawskim stróżom prawa ponieważ w przeszłości był karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju oraz usiłowania rozboju, a sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec napastnika środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Zatrzymanemu rozbójnikowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526