Jest nowy Komendant Policji w Kole! Przyszedł do nas z Komendy z Kalisza

Autor: kurier-kolski.pl | 05.10.2016

pol2Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński mianował na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole insp. Mirosława Ścisłego. Uroczystość wprowadzenia nowego szefa kolskich policjantów odbyła się w obecności władz samorządowych powiatu kolskiego, zaproszonych gości oraz kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Wczoraj, 4 października 2016 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole insp. Mirosława Ścisłego.

pol1

W uroczystości powitania nowego szefa kolskich policjantów udział wzięli przedstawiciele władzy samorządowej powiatu kolskiego reprezentowani m.in. przez Burmistrza Miasta Koła Pana Stanisława Maciaszka i Sekretarza Starostwa Powiatowego w Kole Pana Andrzeja Tomczyka. Obecny był także Prokurator Rejonowy w Kole Pan Lechosław Perz, kapelan kolskich policjantów ks. Józef Wronkiewicz oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Nowo powołany komendant w swoim przemówieniu podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Poznaniu za obdarzenie go zaufaniem i powierzenie mu tak zaszczytnej funkcji. Zapewnił, także iż dołoży wszelkich starań, aby zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystać w służbie na rzecz mieszkańców powiatu kolskiego.

pol3

Insp. Mirosław Ścisły służy w Policji od 26 lat. Służbę w policyjnym mundurze rozpoczynał w Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku. Od 2008 roku piastował funkcję Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu, a następnie od 2010 roku Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526